Wielkie rozczarowanie czyli Maxi Krzem – opinie po kuracji

Chciałam się z wami podzielić tym jak w zasadzie przez przypadek odkryłam prawdziwe cudo na włosy. Najpierw muszę wam powiedzieć że moje włosy były w tragicznym stanie! Ciągle używam suszarki, prostownicy na zmianę z lokówką bo lubię czasami jakąś odmianę no i oczywiście farbuje włosy. Farbuje je sama w domu co drugi miesiąc, bo nie stać mnie na fryzjera, a wiadomo, że takie drogeryjne farby niszczą włosy. Kiedyś pamiętam, że moje włosy były mniej zniszczone, ale to farbowanie mocno je zniszczyło. Nie mogę jednak z niego zrezygnować, bo mam okropny naturalny kolor włosów, dlatego musiałam w inny sposób wzmocnić włosy póki jeszcze wszystkie nie wypadły.

Szukałam jakiegoś preparatu od wewnątrz do łykania bo jestem leniwa i nie lubię używać odżywek do włosów. Dodatkowo chciałam, żeby takie tabletki nie były zbyt drogie bo jeszcze nie zarabiam i raczej oszczędzam. Natknęłam się raz w aptece na kapsułki Maxi Krzem, które miały dość niską cenę i zdawało mi się dobry skład. Bez wahania kupiłam więc je ucieszona, że wreszcie znalazłam coś dla siebie. Niestety moja radość nie trwała długo, bo po miesiącu stosowania Maxi Krzem włosy wcale nie przestały wypadać. Zauważyłam może pewne wzmocnienie włosów, ale bardzo słabe. Czego się można było spodziewać po tabletkach za taką cenę, ale przynajmniej spróbowałam.

maxi krzem opinie

Zażywając Maxi Krzem szukałam cały czas jakichś innych niedrogich tabletek, które okazałyby się skuteczniejsze. Jedna blogerka zachwalała na swojej stronie kapsułki Vital Hair.

Skład tabletek wydawał się w porządku, a cena też nie była wygórowana. Spróbowałam więc tych tabletek, bo chciałam się przekonać czy rzeczywiście są takie dobre i od razu zahamują wypadanie włosów i przyczynią się do wzmożonego wzrostu nowych włosów. Z tego co wiem to tylko drogie tabletki mają taką moc działania. Byłam bardzo zaskoczona, gdy po kilku dniach przyjmowania kapsułek Vital Hair włosy naprawdę przestały wypadać. Nie mogłam uwierzyć że za taką cenę i tak szybko pozbyłam się tego uporczywego problemu. Na dodatek przez kolejne dwa tygodnie przyjmowania tabletek zaobserwowałam, że włosy jakby odżyły: stały się sprężyste i ładnie się układały.Najlepsze jest to, że podczas prostowania i suszenia o wiele mniej włosów się łamało.

Vitalhair opinie

Kapsułki Vital Hair tak bardzo wzmocniły włosy, że teraz mogę je bez obaw czesać, suszyć, prostować, kręcić no i oczywiście farbować. I to bez drogich tabletek, odżywek czy innych preparatów. Dziewczyny polecam wam z czystym sumieniem kapsułki Vital Hair bo wiem że większość z was kręci, prostuje czy farbuje włosy ale można mieć super ułożoną fryzurę i wymarzony kolor bez niszczenia włosów. Teraz już wiem, że wzmocnienie włosów od wewnątrz jest bardzo ważne i przynosi dobre rezultaty ale trzeba wybrać dobry preparat. Ja zażywam cały czas tabletki Vital Hair bo one rewelacyjnie działają na moje włosy. Teraz po kilkunastu tygodniach stosowania doczekałam się gęstych i super wyglądających włosów. I to bez żadnych drogich tabletek, po prostu zażywam tabletki Vital Hair i mogę farbować włosy bez obaw.