Szampon przeciw wypadaniu włosów Exagon – opinie po nieskutecznej kuracji

Stres, zarwane noce, duża odpowiedzialność za funkcjonowanie firmy – to wszystko doprowadziło do pogorszenia mojej kondycji psychicznej i fizycznej. Co gorsze, zauważyłem, że wypadają mi włosy.

Szampon przeciw wypadaniu włosów Exagon – opinie w internecie

szampon-exagon-opinieStandardowo zacząłem czytać opinie w Internecie. Biorąc pod uwagę skład produktów, zdecydowałem się na Exagon – szampon przeciw wypadaniu włosów. Uważałem, że jest to najlepsze rozwiązanie –  włosy myję codziennie, więc stwierdziłem, że przy okazji będę mógł się o nie troszczyć i wzmocnić ich strukturę.

Exagon – skład szamponu

Buteleczka, którą kupiłem miała 250 ml. Standardowo, przed zastosowaniem, czytałem informacje, które zawierała ulotka. W skrócie, wynikało z niej, że Exagon, czyli szampon przeciw wypadaniu włosów zawiera wiele cennych składników odżywczych. Skład przedstawiał się mniej więcej w taki sposób: witaminy i kompleks protein z kiełków pszenicy i soi. Substancje te miały zapewnić szybkie efekty kuracji.

Exagon – efekty miały się pojawić od pierwszego zastosowania

Nie muszę chyba wspominać, że zależało mi na czasie. Jestem osobą, która dba o opinie na swój temat i nie chciałem być komentowany w pracy jako szef z wypadającymi włosami. Liczyłem więc na efekty, takie jak obiecywała ulotka: zahamowanie przewlekłego wypadania włosów, poprawa mikrokrążenia i ukrwienia w skórze głowy, nawilżenie, odżywienie i ogólne wzmocnienie.

Brak efektów oraz nieprzyjemny zapach szamponu

Exagon (szampon przeciw wypadaniu włosów) stosowałem codziennie, zgodnie z zaleceniami producenta. Nakładałem go, pozostawiałem na 3 minuty, spłukiwałem i powtarzałem czynność. Nawet nie zauważyłem, kiedy wykorzystałem całą butelkę, kupiłem kolejną i kolejną, ale nic się nie działo! Po pierwsze efekty nie były widoczne, po drugie zapach szamponu nie do końca mi odpowiadał – produkt jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. W moim przypadku produkt okazał się zupełnie nieskuteczny. Informacje, które zawierała ulotka, nie miały odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Postanowiłem działać od wewnątrz

Powróciłem do ulubionych kosmetyków. A nieskuteczny szampon postanowiłem zamienić na jakieś tabletki. Ogólnie na kurację, która będzie działała od wewnątrz. Właśnie taka jest najskuteczniejsza i ma najlepsze opinie w Internecie.
Zacząłem regularnie stosować Vital Hair, czyli w pełni naturalną kurację. Produkt miał za zadanie nie tylko wzmocnić strukturę włosa, ale także zniwelować negatywne skutki stresu, diety i innych czynników zewnętrznych, które to w głównej mierze przyczyniają się do stanu włosów. Produkt naprawdę mi pomógł.
Byłem wręcz zaskoczony efektami kuracji. Oczywiście, przez pierwsze 2 tygodnie nie widziałem znacznej różnicy, ale około 20 dniach stosowania, włosy znacznie mniej mi wypadały. Później już prawie w ogóle, a obecnie zupełnie proces ten jest zahamowany. Zatem znaczna różnica widoczna jest po upływie około miesiąca czasu od momentu rozpoczęcia kuracji.

Jestem zadowolony z efektów stosowania Vital Hair

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z produktu Vital Hair, a uwierzcie, że jestem osobą, która dosyć krytycznie podchodzi do asortymentu, dostępnego na rynku i rzadko kiedy coś polecam.
Podsumowując, jeśli miałbym komuś pomóc to odradzam szampony, odżywki, a w zamian za nie proponuję naturalną kurację Vital Hair.
Piotr.