Szampon przeciw wypadaniu włosów Equilibra – opinie po nieskutecznej kuracji

Jestem młodą kobietą i moje długie, brązowe włosy są moim ogromnym atutem. Od kiedy tylko pamiętam, to zawsze otrzymywałam najwięcej pochwał, miłych słów i komplementów właśnie w związku z nimi. Wiem, że wiele dziewczyn i dorosłych kobiet z mojego otoczenia niejednokrotnie zazdrościło mi ich. Niestety dotknęła mnie niekomfortowa przypadłość, a mianowicie częste wypadanie włosów.

Szampon przeciw wypadaniu włosów Equilibra – opinia koleżanki przekonała mnie do zakupu

szampon-equilibra-opinieZe względu na to, że są one ciemne i długie, jest to bardzo niekorzystne i wyraźne, widoczne. Niekiedy jest mi wstyd, ponieważ moje włosy znajdują się na czyichś rzeczach, a nawet zdarzało się, że lądowały w jedzeniu, które przygotowywałam. To był prawdziwy koszmar, do dziś pamiętam spojrzenia niektórych osób. Martwiłam się bardzo i poszukiwałam jakiegokolwiek rozwiązania, które pozwoli mi zapomnieć o tej nieprzyjemności. Jedna koleżanka wspomniała podczas jednej z naszych rozmów w autobusie o Equilibra szampon przeciw wypadaniu włosów.

Przeczytałam ulotkę Equilibra i zaczęłam stosować

Zapisałam tę nazwę w telefonie i już po kilku dniach szampon ten stał u mnie w łazience, na półce z kosmetykami do pielęgnacji włosów. Ja mam taki zwyczaj, że zanim użyję jakiegokolwiek produktu, najpierw czytam o nim opinie, a także zapoznaję się z tym, co wchodzi w jego skład. Akurat co do opinii, nie było ich w internecie zbyt wiele, więc nie miałam rzetelnego oglądu sprawy. Ulotka natomiast zawierała podstawowe informacje, tak jak w każdym przeciętnym kosmetyku. Pomimo wątpliwości już na początku, postanowiłam jednak rozpocząć kurację szamponem Equilibra. Wierzyłam, że skoro znajoma go rekomendowała, to powinien działać zgodnie z obietnicami producenta.

Szampon przeciw wypadaniu włosów spowodował u mnie ich wypadanie?

Niestety, efekty o których producent zapewniał szybko okazały się fikcją. Preparat nie pomógł mi w rozwiązaniu problemu wypadania włosów, wręcz miałam podejrzenia, że nawet spowodował regres w tym temacie. Chodziło o to, że wcześniej po myciu głowy nie ściągałam ze szczotki aż takich ilości włosów. Byłam załamana, że produkt mający za zadanie wesprzeć jakość włosów i nadać im siłę, trwałość oraz zdrowy wygląd, spowodował pogorszenie ich stanu. Mam świadomość, że ludzie w różny sposób reagują na stosowanie tych samych środków i być może dla kogoś ten szampon jest odpowiedni. Dla mnie niestety był porażką i kolejnym wyrzuceniem pieniędzy.

Sprawdziłam więc inny specyfik na włosy – Vital Hair

Podczas ostatniej wizyty i fryzjera, zapytałam, czy specjaliści polecają coś, co nie jest kosmetykiem, a może zadziałać od wewnątrz. Od razu powiedziano mi o VitalHair. Są to tabletki, których stosowanie przynosi prawdziwe efekty. W końcu udało mi się wygrać walkę z nieustannie wypadającymi włosami.

Vital Hair – efekty było widać już w ciągu miesiąca!

Dzisiaj mija prawie miesiąc odkąd zażyłam pierwszą tabletkę i z ręką na sercu mogę stwierdzić, że ich skuteczność jest faktem, a nie mitem jak bywało w przypadku opisanego wyżej szamponu. Dzięki Vital Hair znów mogę się cieszyć pięknymi, zdrowymi włosami oraz przyjmować komplementy ich dotyczące. Gdy ktoś spyta mnie o zdanie na temat preparatów na wypadanie włosów, bez zastanowienia zaproponuję skorzystanie z tych tabletek. Są one łatwo w użyciu, wygodne, bezpieczne. Dzięki nim można raz na zawsze zapomnieć o gubieniu włosów!