Serum poprawiające gęstość włosów Hairmax – opinie i przestroga

Problemy z włosami towarzyszyły mi naprawdę długo, ale zawsze starałam się ukryć, że stają się coraz rzadsze. Wcześniej lubiłam mieć rozpuszczone włosy, teraz zawsze je wiązałam i lakierowałam, aby ukryć łysawe miejsca.

Liczyłam na super efekty serum Hairmax!

serum-hairmax-opinieNa początku chciałam się leczyć na własną rękę. Nie znałam przyczyny wypadania włosów. Nie orientowałam się też jakie preparaty mogą mi pomóc. Moim wyznacznikiem były zatem opinie innych osób, cena – w myśl zasady, że im droższe tym lepsze i efekty jakie producent danego produktu obiecywał.
Problem był w tym, że każda ulotka zawierała informacje o zniewalających efektach po pewnym czasie. Preparaty miały oczywiście inny skład, ale ja nie za bardzo się znałam, aby wybrać coś w pełni świadomie.  I pod wpływem emocji zdecydowałam się na Hairmax serum poprawiające gęstość włosów.
Cena produktu jest dosyć wysoka jak na moją kieszeń. 60 mililitrów za 179 zł! Producent tłumaczył to skutecznością działania. Efekty miały być następujące:

  • Odżywione i nawilżone włosy i skóra głowy,
  • Utworzenie korzystnego dla wzrostu włosów środowiska,
  • Dostarczenie peptydów, antyoksydantów, aminokwasów oraz ekstraktów niezbędnych dla skóry głowy.

Robiłam wszystko co mówiła ulotka Hairmax i nic

Produkt stosowałam na noc, tak jak wskazywała ulotka. Musiałam odseparować suche włosy, a na skórę głowy nałożyć kilka kropli Hairmax serum poprawiające gęstość włosów. Muszę przyznać, że był to całkiem przyjemny zabieg, bo zapach olejku odprężał mnie, co ułatwiało mi zrelaksowanie się i zaśnięcie. Właśnie podczas snu składniki obecne w serum miały działać.
Czy u siebie zauważyłam efekty? Bardzo nieznaczne. Niestety, nie mogę z czystym sumieniem polecić produktu, bo chociaż aplikacja jest przyjemna, piękny zapach, to jednak kupiłam go, bo liczyłam na efekty. A one nie przychodziły. Wątpię, abym robiła coś źle, bo przecież nałożenie preparatu na skórę głowy nie jest żadnym niewykonalnym zadaniem.

Harimax – opinie mam takie, że nie działa i nie polecam

Może na inne osoby preparat działał. Mi nie pomógł, chociaż stosowałam go długo. I przyznam szczerze, że już nawet tych pieniędzy mi mniej żal niż zmarnowanego czasu. Najbardziej żałowałam, że od razu nie poszłam do specjalisty, aby on zdiagnozował przyczynę i trafił w samo źródło problemu.

Dermatolog poleciła mi kapsułki Vital Hair

Moja dermatolog bardzo dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad i wybrała równie kompleksową kurację. Zaleciła mi nie tylko zmianę nawyków, ale także stosowanie kapsułek Vital Hair. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim produktem. I przyznam, że dobrze, że mi to przepisała! Rewelacja.
Włosy przestały wypadać po miesiącu, później było tylko lepiej. Gęstniały, lepiej wyglądały, a ja zaczęłam odnowa je rozpuszczać, bo już się nie wstydziłam, że będą widocznie prawie łyse miejsca.

Vital Hair efekty dało już w ciągu miesiąca

Oczywiście kurację stosuję nadal, ponieważ widzę, że cały czas struktura moich włosów się wzmacnia, a problem, jaki mnie dotyczył był naprawdę poważny, więc wymaga to oczywiście cierpliwości. Aczkolwiek produkt Vital Hair jest skuteczny i zdecydowanie go polecam każdemu, kto chce o siebie zadbać. Dodam, że kurację stosować mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku.