On na pewno nie pomoże – Szampon Dermena – opinie po kuracji

Jakiś czas temu miałam ogromny problem z wypadającymi włosami. Nie mogłam się dobrze uczesać, bo włosy wychodziły mi garściami. To było straszne, myślałam, że wyłysieje całkiem! Włosy były wszędzie, w całym domu, przy każdym odkurzaniu mogłabym tworzyć z nich kolejne peruki. Moja 3- letnia córeczka Klara miała więcej włosów ode mnie. Jej mogłam czesać piękne warkocze i upięcia z bujnych, gęstych włosków, u mnie niestety nie było z czego. Oczywiście byłam się przebadać i skonsultować wszystko z lekarzami.

Niczego nie wykryli, a zalecili mi zacząć stosować szamponu przeciw wypadaniu włosów. Od razu pognałam do apteki i zakupiłam produkt firmy Dermena.

Szampon Dermena opinie

Zaczęłam myć nim włosy codziennie, nie opuszczałam ani jednego dnia. Bardzo zależało mi na poprawie stanu mojej fryzury. Po dwóch tygodniach stosowania wciąż nie zauważałam żadnych efektów. Stwierdziłam, że jeszcze za wcześnie, czekałam dalej. Kiedy po czterech tygodniach używania Dermeny dalej nie było poprawy, załamałam się.

Dlaczego mnie to spotkało? Moje koleżanki mają piękne długie włosy i to bez żadnych specjalnych specyfików. A ja? Myślałam, że już nigdy nie uda mi się pokonać mojego problemu. Zadzwoniłam do mojej szwagierki, która interesuje się fryzjerstwem i kosmetykami. Pomyślałam, że może ona mi coś doradzi, sama nie chciałam już kombinować. Poleciła mi tabletki Vital Hair. Nie byłam przekonana, ale postanowiłam spróbować. Kupiłam i zaczęłam stosować regularnie, tak jak w przypadku szamponu. Codziennie przeglądałam się w lustrze czekając na efekty. Ku mojemu zdziwieniu włosy stały się bardzo miękkie i ładnie błyszczące. Już samo to sprawiło, że zaczęłam wierzyć w moc tych tabletek. Bardzo chciałam, żeby tym razem mi się udało. Po dwóch tygodniach zauważyłam, że włosy już tak nie wypadają kiedy się czeszę. Na pewno nie tak jak dawniej gdy na szczotce zostawało połowę mojej czupryny!

Vitalhair opinie

Byłam zachwycona już tym lekkim postępem. Nie traciłam nadziei i dalej codziennie stosowałam tabletki Vital Hair. Po trzech tygodniach znowu było lepiej! Na prawdę moje włosy stawały się gęstsze i miałam wrażenie, że jest ich więcej. Do tego były miękkie i miłe w dotyku, nie elektryzowały się i coraz mniej ich wypadało. Nie mogłam w to uwierzyć, to faktycznie działa. Kiedy mój mąż któregoś dnia zapytał: “Byłaś u fryzjera? Robiłaś coś z włosami?” byłam w szoku. Kiedy mężczyzna zauważa zmianę na Twojej głowie, wiedz, że coś się dzieje! Wtedy już byłam pewna, że efekty jakie przynoszą Vital Hair, to nie tylko moja urojona wizja wyczekanej czupryny, a najprawdziwsza poprawa! Po czterech tygodniach już nie miałam żadnych wątpliwości. Włosy były wciąż na mojej głowie, nie na szczotce, nie na bluzce, nie na dywanie! Hura!

Nawet nie wiecie jak się cieszę. Jestem zachwycona efektami jakie przyniosły mi tabletki Vital Hair. Włosy są piękne i zdrowe, nie wypadają tak jak dawniej. W końcu mogę sobie pozwolić na ciekawszą fryzurę niż cienka, prawie niewidoczna kitka. Już postanowiłam, że zapuszczam włosy. Czuję się świetnie. Chyba nigdy nie podobałam się sobie tak jak teraz. Polecam każdemu! Vital Hair, nigdy nie zapomnę o tym produkcie!