Dermo-stymulujący szampon na porost włosów Biovax Med – opinie o popularnym specyfiku

Lakiery, środki do stylizacji, wysoka temperatura prostownicy, suszenie włosów – nigdy nie oszczędzałam swoich włosów. Jako osoba na wyższym stanowisku chciałam wyglądać zawsze na zadbaną i stylową kobietę. Moje dosyć silne włosy przez długi okres czasu znosiły mój styl życia

Z moimi włosami było coraz gorzej…

Jednak, kiedy zauważyłam, że ich stan coraz bardziej się pogarsza, że wypadają bardziej niż zwykle, postanowiłam odpuścić z mocną stylizacją. To nie pomogło. Były zbyt osłabione. Potrzebowały pomocy. Kruszyły się łamały.

Dermo-stymulujący szampon na porost włosów Biovax Med – efekty obiecane przez producenta mnie przekonały

szampon-biovaxmed-opinieUdałam się do apteki, aby poszukać coś dla siebie. Nie szukałam produktów w Internecie, dla mnie opinie innych były nieistotne. Najważniejsze było to, jak ja  będę na dany kosmetyk reagować i jakie u mnie będą efekty.
Na półce zauważyłam Biovax Med, dermo-stymulujący szampon na porost włosów. Skład produktu był tak długi, że nie potrafię przypomnieć sobie nawet połowy. Jednak najistotniejsze jest to, że ulotka zawierała wymienione od pauz korzyści, które najbardziej mnie interesowały: zahamowanie wypadania włosów, działanie regenerujące i nawilżające na  skórę głowy i włosy, a także wzmaganie odrastania włosów i zwiększenie ich gęstości.
„Idealnie” – pomyślałam i kupiłam obiecujący Biovax Med (dermo-stymulujący szampon na porost włosów). Stosowałam go zgodnie z zaleceniami, a więc myłam nim włosy co drugi dzień i stosowałam przez okres 4 tygodni.

Biovax Med dermo-stymulujący szampon okazał się nieskuteczny

W moim przypadku produkt okazał się nieskuteczny. Właściwie włosy nieco mniej się łamały, ale podejrzewam, że był to efekt tego, że na jakiś czas zrezygnowałam z używania prostownic, suszarek i lokówek. Szampon, jak zwykły szampon. Moim zdaniem miał wyłącznie składniki myjące, które faktycznie sprawiały, że moje włosy cały czas wyglądały świeżo. Natomiast nie zauważyłam poprawy, jeśli chodzi o stymulację wzrostu włosa czy też działanie regenerujące.
Sprawdzałam, czy ulotka uwzględnia taki przypadek. Okazało się, że tak. Producenci piszą, że jeśli efekty są mierne, to należy dokupić całą linię kosmetyków, czyli aktywny żel itd. Mijało się to z moim założeniem. Nie mam na tyle czasu, aby codziennie lub co dwa dni poświęcać tyle czasu na samo umycie włosów wieloma specyfikami i dodatkowo na tak długie oczekiwanie rezultatów.

Zmieniłam produkt Biovax Med – efekty się nie pojawiły

Nie trudno się domyślić, że zmieniłam produkt. Nie chciałam już słyszeć o żadnych szamponach, które mają „cudowne” działanie. Stwierdziłam, że kupię sobie jakieś witaminy albo suplementy diety. Farmaceutka jednak pokazała mi tabletki Vital Hair, czyli kapsułki, które uzupełniają codzienną dietę, a jednocześnie przyczyniają się do przywrócenia zdrowia włosom.

Vital Hair – efekty pojawiły się w ciągu miesiąca

Mija już miesiąc od kiedy zaczęłam zażywać kapsułki. Przyznam, że jestem zadowolona. Oprócz pierwszych efektów kuracji jakie zauważam na swojej głowie, widzę, że poprawiła się także moja cera. Być może jest to zasługa składu produktu, bogatego w witaminy i substancje odżywcze.
Do prostowania włosów jeszcze nie wróciłam. Zrobiłam sobie przerwę. Jeśli jednak, kuracja będzie nadal tak świetnie na mnie działać, a w to nie wątpię, to będę od czasu do czasu je mocniej stylizować.
Cieszę się, że wreszcie znalazłam Vital Hair, bo ten  produkt naprawdę mi pomaga.