Czemu to nie działa? Klorane, Cure de Force – opinie po wielkim zawodzie

Jakiś czas temu zdecydowałam się na trwałą ondulację włosów. Zawsze miałam proste włosy, które wcale mi się nie podobały więc postanowiłam coś z tym zrobić i zdecydowałam się na trwałą. Jednak moje włosy bardzo źle zareagowały na ten zabieg, stały się suche i łamliwe. Na dodatek bardzo mocno zaczęły się puszyć. Straciły też sprężystość i witalność. Żałowałam tego, że zdecydowałam się na trwałą, ale myślałam że po kilku miesiącach włosy odzyskają dawny zdrowy wygląd.

Efekty trwałej jednak niełatwo się pozbyć i nie dość że moje włosy zostały zniszczone to jeszcze po wielu zabiegach regeneracyjnych nie odzyskały swojego dawnego wyglądu. Fryzjerka doradziła mi wtedy, że włosy po trwałej są zniszczone od zewnątrz i nic ich nie uratuje, żadna odżywka ani szampon i że muszę pomóc im od wewnątrz. Wtedy zdecydowałam się kupić za namową koleżanki tabletki klorane które mają działać na wzrost witalności i elastyczności włosów oraz przywrócić im zdrowy wygląd. Kupiłam więc dwa opakowania po 30 sztuk a aptekarka zapewniła mnie dodatkowo że zawierają wyciągi roślinne więc są skuteczne i bezpieczne.

Spodziewałam się że po dwumiesięcznej kuracji tabletkami Klorane moje włosy odzyskają dawny zdrowy wygląd. Gdy byłam w połowie pierwszego opakowania nie widziałam jednak żadnej różnicy. Włosy były dalej przesuszone i spuszone i nie było nawet śladu po ich dawnym zdrowym wyglądzie. Brałam jednak kapsułki Klorane dalej i czekałam na jakieś efekty. Po dwóch miesiącach jednak nie stwierdziłam żeby tabletki dobrze działały. Może minimalnie moje włosy zostały nawilżone i lepiej się rozczesywały, ale to tylko tyle. Pewnego dnia natknęłam się na reklamę kapsułek Vital Hair. Akurat skończyłam zażywać tabletki Klorane i nie byłam zadowolona z ich efektu więc postanowiłam wypróbować coś innego i zamówiłam tabletki Vital Hair.

Początkowo po kilku dniach widziałam że moje włosy zostały mocno nawilżone i stały się bardziej elastyczne.

Vitalhair opinie

W miarę upływu czasu gdy stosowałam kapsułki widziałam poprawę kondycji włosów. Przede wszystkim podczas mycia włosy praktycznie przestały wypadać i z tygodnia na tydzień stawały się gęstsze. Pod koniec pierwszego opakowania widziałam już znaczącą różnice i w końcu włosy zaczęły znowu być zdrowe, mocne i gęste. To był tak spektakularny widok że od razu podzieliłam się tym z moją przyjaciółką a ona bez zastanowienia widząc to jak poprawiła się kondycja moich włosów też kupiła kapsułki Vital Hair. Na nią również podziałały bardzo szybko. Obserwowałam to jak z tygodnia na tydzień jej rzadkie, cienkie blond włosy stają się piękną i zdrową taflą lśniących włosów. Nie mogłyśmy uwierzyć w to co widzimy bo zazwyczaj suplementy diety nie dają takich rezultatów. Tabletki Vital Hair są jednak inne. One po prostu działają i widać to działanie.

Włosy stają się mocniejsze, gęstsze, przestają wypadać i z dnia na dzień coraz bardziej lśnią i wyglądają na zdrowe. Mam nauczkę żeby już nigdy nie robić trwałej, ale jestem wdzięczna że kapsułki Vital Hair przywróciły włosom dobrą kondycję i piękny wygląd o jakim marzyłam.