Masz cienkie i delikatne włosy? Ten środek nie pomoże Vitapil – opinie

Jestem posiadaczką z natury włosów cienkich i delikatnych. Bardzo łatwo je uszkodzić i zawsze podczas mycia znajduje pełno połamanych włosów. Czasami już nawet popadam w paranoje i przy każdym wyjściu z domu związuje je w warkocz bo mam wrażenie że jakbym tego nie zrobiła to się połamią i uszkodzą. Moja paranoja przekłada się na relacje z mężem bo czasami przez włosy nie daje mu się przytulić a jak dotknie przez przypadek moich włosów to na niego wrzeszczę.

Raz stwierdził że ma już tego dość i muszę coś zrobić z tym problemem bo dalej tak nie może być. Zaczęłam więc szukać w sieci rozwiązania mojego problemu. Jak wzmocnić włosy żeby były odporne na uszkodzenia? Jakbym miała silne i grube włosy które tak łatwo się nie łamią to może mogłabym znowu normalnie funkcjonować. Przeczytałam że dobrze jest zażywać jakieś tabletki wzmacniające włosy i mój wybór padł na Vitapil.

Vitapil

 

Zawierają kompleks witamin i biotynę które wzmacniają włosy. Od razu kupiłam te tabletki. Cierpliwie dzień po dniu zażywałam wskazaną dawkę i czekałam na efekty. Już odliczałam dni kiedy moje włosy będą mocne i piękne a ja nie będę musiała wiązać je za każdym razem w warkocz gdy gdzieś wychodzę. Ale pamiętam jak minął tydzień i nic. Wiem że to za krótko ale już powinno się coś dziać. Póżniej kolejny tydzień i kolejny.

Zauważyłam jedynie że przy czesaniu aż tak bardzo się nie łamią ale to za mały efekt. Spodziewałam się czegoś lepszego. Po jakichś trzech miesiącach kiedy kapsułki vitapil powinny już naprawdę dobrze działać dalej nie widziałam spektakularnych rezultatów. Nie poddawałam się jednak i stwierdziłam że skoro one mi trochę pomogły to muszą istnieć na rynku jakieś tabletki które pomogą mi lepiej. Na podstawie opinii na blogach stwierdziłam że warte uwagi są tabletki Vital Hair. Jedna blogerka zachwalała ich działanie więc postanowiłam je wypróbować.Obiecałam sobie że jeżeli po trzech miesiącach nie zadziałają to dalej będę szukać innych. Co tydzień monitorowałam to jak tabletki Vital Hair działają na moje włosy.

Vitalhair opinie

Pierwsze spektakularne rezultaty zauważyłam dokładnie po 10 dniach. Podczas mycia włosów znalazłam w brodziku o połowę mniej złamanych włosów. To było coś. Po trzech tygodniach zauważyłam ze moje włosy nabrały blasku i witalności. Nie były już takie suche na końcach i nie musiałam stosować tony odżywki po myciu żeby je dociążyć. Dokładnie po miesiącu i dwóch tygodniach przyjmowania kapsułek Vital Hair nastąpił przełom. Gdy czesałam włosy grzebieniem (mam specjalny drewniany grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami żeby nie łamał włosów) znalazłam tylko kilka złamanych włosów.

To była dla mnie nowość bo zawsze po czesaniu pełno było tych złamanych włosów. Tak się ucieszyłam że postanowiłam że nie będę już zaplatać włosów do wyjścia a zostawię je rozpuszczone i zobaczę co się stanie. I nic się nie stało. Włosy są tak wzmocnione że wróciłam do domu i moje włosy były bez szwanku. Teraz gdy stosuje już tabletki Vital Hair 4 miesiące moje włosy są odżywione i wzmocnione a mój mąż może mnie już przytulać bo nie boje się że połamie mi włosy.