Czemu jest tyle niedziałających leków? Belissa sun – opinie po kolejnym bublu

Jakiś czas temu miałam bardzo ciężki okres w życiu. Moje złe odżywianie i stres bardzo odbiły się na moim ciele, ale przede wszystkim na moich włosach. Na początku zaczęły się one łamać. Później było coraz gorzej. Wypadały mi garściami. To był horror. Przy rozczesywaniu włosów szczotka była cała w moich zniszczonych włosach. Przerzedzone, zniszczone, ciężkie do jakiegokolwiek ułożenia. Zamiast o dobrym wyglądzie myślałam jak zamaskować moje defekty na głowie. Gdy moja sytuacja osobista się ustabilizowała postanowiłam zadbać o siebie. Stałe treningi, zrównoważona dieta, odstawienie kawy. Moje ciało zaczęło lepiej funkcjonować, ale moje włosy nadal były w opłakanym stanie. 

Belissa sun opinie

W jednym z magazynów dla kobiet znalazłam reklamę tabletek na porost i odżywienie włosów belissa sun. Zakupiłam opakowanie zawierające 60 tabletek. Nie powiem opakowanie zachęcające, opis na pudełku ciekawy. Po około dwóch tygodniach stosowania nie zauważyłam rewelacyjnych efektów. Rozumiem, że efektów może nie być widać po kilku dniach, ale po dwóch tygodniach nic szczególnie się nie zmieniło. Zastanawiałam się co dalej robić. Znalazłam informację w internecie, że nie każdy suplement diety jest odpowiedni dla danego człowieka. W tym przypadku właśnie tak było. Belissa sun nie spełnił moich oczekiwań.

Mój sposób na wypadające włosy

Kolejnym środkiem, który poleciła mi moja ciocia był suplement na porost włosów oraz na łysienie Vital Hair. Kolejne tabletki – no cóż zaryzykowałam i zamówiłam. Przy ich zakupie już miałam mniejszy entuzjazm, ponieważ już raz sparzyłam się na suplementach diety. Pewnie nie sięgałbym po Vital Hair gdyby nie pozytywna rekomendacja mojej cioci. Komu jak komu ale jej mogę zaufać, ponieważ sama przykłada bardzo dużą wagę do swojego wyglądu i niejedne produkty przetestowała na sobie. A więc od razu po zakupie zaczęłam stosować ten produkt. O dziwo po około 1,5 tygodnia faktycznie moje włosy przeszły metamorfozę. Przy rozczesywaniu zamiast pełnej szczotki włosów było kilka sztuk i co najważniejsze moje najbardziej przerzedzone miejsca na głowie pokryły się małym meszkiem. Zakup Vital Hair był strzałem w dziesiątkę!

Vitalhair opinie

Na własnym przykładzie przetestowałam Vital Hair i mogę z czystym sumieniem polecić ten suplement każdemu. Nareszcie mogę cieszyć się pięknymi włosami. Mój poprzedni stan był na tyle poważny, że zastanawiałam się nad ścięciem włosów. A to byłoby dla mnie bardzo bolesne, ponieważ lubię mieć długie włosy. Teraz nie musze się obawiać różnych stylizacji, bo bez względu na to, czy sczeszę włosy w koka czy w kucyka wiem, że nigdzie nie pojawią się obrzydliwe prześwity. O dziwo nawet mój mąż zauważył różnicę. Daje mi odczuć, że mój wygląd bardzo mu się podoba. Bardzo fajne jest to uczucie, że dla mojego ukochanego jestem nadal atrakcyjna kobietą. Jeszcze raz polecam ten produkt każdej osobie zmagającej się z wypadaniem, kruszeniem się włosów czy też łysieniem. Dopóki sam człowiek się nie przekona, to moje pisanie nic nie zmieni. A stasowanie Vital Hair jest skuteczne i pomaga z odbudowaniem zniszczonych cebulek włosów.