Ampułki przeciw wypadaniu włosów Radcal Med – opinie o działaniu

Pół roku temu awansowałam na stanowisko managera w mojej firmie. Jednak każde wyższe stanowisko wiąże się z większą odpowiedzialnością i z kolejnymi obowiązkami. Na początku bardzo się stresowałam. Żyłam intensywnie. Nie zwracałam uwagi na  to co jem i kiedy jem. Nie dbałam też w jakiś szczególny sposób o włosy. Na efekty mojego zaniedbania nie musiałam długo czekać.
Zaczęły wypadać mi włosy. Na początku myślałam, że są chwilowo osłabione, ale kiedy były w całym mieszkaniu, zaczęłam się niepokoić. Zaczęłam szukać na zaufanych stronach internetowych opinie na temat różnych środków. I najbardziej zainteresował mnie produkt Radical Med  – ampułki przeciw wypadaniu włosów.

Ampułki przeciw wypadaniu włosów Radical Med – ulotka

Nieodłącznym elementem leku jest oczywiście ulotka. Przeczytałam ją do końca. W skrócie mogę powiedzieć, że znajdowały się tam zapewnienia, iż produkt wzmacnia „zakotwiczenie” cebulki w skórze głowy i przyśpiesza naturalny wzrost włosa. Inne – obiecywane – efekty kuracji to między innymi: przywrócenie gęstości, zahamowanie wypadania, dotlenienie skóry głowy i ostatecznie piękny wygląd.

Ampułki przeciw wypadaniu włosów Radical Med – skład produktu

Skład produktu był długi. Nie potrafię do końca go przytoczyć, aczkolwiek, wydawało mi się, że im więcej składników tym lepiej i tym lepsza skuteczność preparatu.
Kurację stosowałam codziennie przez 4 tygodnie. Producent zapewniał, że już po miesiącu będą widoczne efekty. Nie były. Nie poddałam się jednak. Pomyślałam, że moje włosy są tak osłabione, że potrzebują zdecydowanie więcej czasu na regenerację. Tak więc, zgodnie z tym co zawierała ulotka, stosowałam nadal Radical Med., ampułki przeciw wypadaniu włosów, co drugi dzień.
Czas mijał, a efektów było bardzo mało. W zasadzie to nie zauważyłam nawet połowy z tego, co producent obiecywał. Byłam bardzo zawiedziona kuracją. Włosy ani nie zgęstniały, ani nie wzmocniły się w jakiś szczególny sposób. Owszem, wypadały mi trochę mniej – ale ….nadal wypadały. Tak więc, proces nie został zahamowany. A na to najbardziej liczyłam. Już nawet nie chodziło mi o wzrost włosów, ale o to, by nie były takie słabe.ampulki-radical-opinie

Ampułki Radical Med – opinie w branży były podobne

Dobrze, że opowiedziałam o tym swojej znajomej z branży. Okazało się, że miała podobny problem co ja i również stosowała kurację w formie tabletek, ale inną. Ja nigdy bym nie pomyślała, że mogła mieć słabe włosy – wyglądały naprawdę zdrowo…więc wniosek nasuwa się sam. Produkt, który ona stosowała, był skuteczniejszy

Znajoma poleciła mi naturalne tabletki Vital Hair i to był dobry wybór

Postanowiłam spróbować, polecany przez nią produkt o nazwie Vital Hair. Okazało się, że skład jest w pełni naturalny: ekstrakt z kiełków grochu, wyciąg z pestek winogrona, witamina B6, biotyna, krzem, cynk i selen. Pozytywnie mnie to zaskoczyło.
Zaskoczyły mnie też efekty. Mniej więcej trzech tygodniach, włosy przestały mi wypadać. Nawet przy rozczesywaniu nie zostawały na szczotce. Najwyraźniej były silniejsze.
Przyznam, że od momentu rozpoczęcia kuracji lepiej się czuję, a więc nadal stosuję Vital Hair, bo wiem, że jest skuteczny i, że już wkrótce zauważę kolejne efekty. Jestem tym tak zafascynowana , że polecam go wszystkim, którzy chcą o siebie zadbać.