Ampułki BIOVAXMEN – opinie mam takie, że więcej ich nie kupie

Zanim opowiem swoją przygodę z używaniem różnych preparatów na porost włosów, chcę zaznaczyć, że mam ponad dwadzieścia lat i dorywczo pracuję jako model. Jak wiadomo modele w naszym świecie nie mają łatwo. Musimy dbać o swój wygląd zewnętrzny, mieć nieskazitelną cerę, lśniące włosy i zgrabną sylwetkę. O ile z cerą i sylwetką potrafiłem sobie samodzielnie poradzić, o tyle z włosami miałem już dużo większy problem. Nie wiem dokładnie kiedy pojawiły się pierwsze symptomy i dlaczego je zlekceważyłem, ale moje włosy bardzo się przerzedziły, stały się wątłe i osłabione. Może to efekt licznych zabiegów, koloryzacji i suszarki? Nie znam dokładnej przyczyny, ale koniecznie chciałem coś z tym zrobić.

Ampułki BIOVAXMEN a opinie po całej kuracji

Jeden z moich kumpli jakiś czas temu także miał problemy z włosami i polecił mi ampułki BIOVAXMEN. Twierdził, że jest to specjalistyczny preparat dostępny tylko w dobrych aptekach i że na jego problemy z osłabionymi włosami bardzo pomógł. W jednej z aptek internetowych wyszukałem ten specyfik i złożyłem na niego zamówienie. W jednym opakowaniu było 10 sztuk ampułek, a kuracja według instrukcji miała trwać ponad miesiąc, więc od razu kupiłem więcej opakowań. Ampułki stosowałem według zaleceń, ale nie byłem do końca przekonany co do ich efektów.

Moje włosy rzeczywiście trochę odżyły i stały się jakby mocniejsze, ale nadal wypadały w dużych ilościach. Jako profesjonalny model nie mogłem sobie na to pozwolić. Poza tym, zaobserwowałem, że jak tylko przestałem wcierać ampułki we włosy, to znowu stały się one słabe i nijakie.

Potrzebowałem czegoś co pomoże mi na stałe!

Zacząłem mieć sporo wątpliwości, trochę przestałem w siebie wierzyć i nie miałem już tak dużo zleceń jak wcześniej. Koniecznie musiałem coś z tym zrobić i tym razem zamiast mężczyzny poradziłem się kobiety. W końcu to panie najlepiej wiedzą jak dbać o włosy. Znajoma fryzjerka poleciła mi innowacyjny suplement diety jakim są tabletki VitalHair. Sama była w trakcie kuracji tymi kapsułkami i twierdziła, że naprawdę pomagają. Fryzjerka podała mi adres strony na której można kupić tabletki online i życzyła mi powodzenia. Szybko zdecydowałem się na zakup i dziś mogę powiedzieć, że nie będę tego żałować.

Kupiłem trzy większe opakowania, cała kuracja trwała prawie cztery miesiące, ale dzięki systematycznemu przyjmowaniu VitalHair teraz mogę cieszyć się gęstymi włosami. Tabletki oczywiście nie zaczęły działać od razu, pierwsze efekty zaobserwowałem po trzech tygodniach. Moje włosy zaczęły się błyszczeć i delikatnie odrastać w przerzedzonych miejscach. Teraz nie ma już mowy o zakolach i łysinie na czubku głowy, a moje włosy nawet przy częstych zmianach fryzur są w naprawdę dobrej kondycji. Łatwo mi się je układa, są sprężyste i mają sporą objętość.

Podsumowując, czy warto? I to jak!

Jeżeli ktoś z Was zastanawia się nad tym czy warto wypróbować te kapsułki, to niech ja będę ich żywą rekomendacją. Tabletki VitalHair mają w swoim składzie mnóstwo witamin i minerałów takich jak krzem, skoncentrowana biotyna, selen i witamina B6. Taka dawka odżywczych składników świetnie wpływa na włosy oraz na kondycję skóry i paznokci.