Ampułki przeciw wypadaniu włosów Dermena Men – opinie zawiedzionego gościa

Nie tylko kobiety mogą mieć bzika na punkcie swojego wyglądu oraz swoich włosów. Ja jako facet też nie lubię, gdy moje włosy nagle zamiast być mocno przyczepione do głowy, upadają gdzie popadnie: to na podłogę, to do talerza. Ja ten kłopot już mam w swoim życiu któryś miesiąc z kolei. Zauważyłem nadmierne wypadanie włosów głównie w dwóch sytuacjach. Po pierwsze, kiedy się kąpię lub biorę prysznic i po umyciu głowy, w wannie czy kabinie zalegają moje długie włosiska (tak jestem facetem i nie wstydzę się tego, że mam długie włosy). Po drugie, gdy rano wstaję i na prześcieradle, kołdrze oraz poduszce też zbieram  kłębki włosów. Nie jest to na pewno estetyczne ani eleganckie, gdy mężczyzna zostawia włosy po sobie dosłownie wszędzie. No nic, w każdym razie nie osiadłem na laurach, tylko od momentu spostrzeżenia, że mam tą dolegliwość, zabrałem się za przeszukiwanie internetu w celu sensownego rozwiązania mojego kłopotu. W internecie bardzo szybciutko natknąłem się na reklamę Dermena Men ampułki przeciw wypadaniu włosów.

Ampułki Dermena Men – opinie i skład wyglądały w porządku

ampulki-dermena-men-opinie

Informacje o produkcie były co prawda lekko okrojone i podane w bardzo ogólnej formule. Mimo to, pomyślałem sobie, że skoro dany preparat jest reklamowany i wpadłem na niego tak szybko, to na pewno musi on być skuteczny. Przeleciałem wzrokiem informacje dołączone, w których była ulotka zawierając opis stosowania, skład oraz mogące się pojawić skutki uboczne, jak zwykle. Następnie zamówiłem produkt. Wyczekiwałem jego nadejścia pocztą z niecierpliwością pełen wiary w to, że będzie to rozwiązaniem dolegliwości wypadających włosów. Gdy ampułki dotarły do mnie, już czułem te efekty. Stosowałem preparat zgodnie z zaleceniami producenta, dokładnie krok po kroku. Było to systematyczne i regularne. Kuracja ta trwała łącznie dwa i pół tygodnia.

Dermena Men – efekty niestety się nie pojawiły

Przerwałem ją po tym okresie, ponieważ nie zauważałem żadnej zmiany na plus, żadnych pozytywnych rezultatów, po prostu żadnej widocznej poprawy. Reklama obiecywała profesjonalizm, bezpieczeństwo i skuteczność, a wyszło całkiem na odwrót. Dodam jeszcze, że nie dość, że włosy nadal wypadały z taką samą jak wcześniej intensywnością i mniej więcej w takich samych ilościach, to do tego stały się bardziej cienkie, delikatne, słabe. Ten środek zamiast wzmocnić i uzdrowić moje włosy, tym bardziej je osłabił i wyniszczył. Byłem załamany i wściekły, że dałem się skusić zwykłej reklamie, a przez to ktoś zarobił na mnie kasę, którą mogłem wydać na coś faktycznie skutecznego.

Ampułki Dermena Men na mnie nie zadziałały

Nie polecam zatem ampułek Dermena Men, ponieważ nie działają, tak jak obiecuje producent. Nie działają zresztą w ogóle, a wręcz zdecydowanie pogarszają stan włosów. Lepiej czerpać z doświadczeń innych, którzy mają podobny problem do naszego i popytać ich, co uważają o różnych preparatach. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dziś już wiem, że opinie znajomych, przyjaciół czy rodziny są naprawdę cenne i mogą pomóc nam w wyborze wielu produktów. Kierujmy się tym, co sprawdzone w praktyce. Nie dajmy się omamić reklamom oraz obietnicom bez pokrycia.