Lotion przeciw wypadaniu włosów Equilibra – nie polecam

Wypadanie włosów to beznadziejna uciążliwość. Nie dość, że jest kompletnie nieestetyczna, to przy okazji staje się naprawdę niebezpieczna, gdy intensywność wypadania jest coraz większa. Ja walczę z wypadającymi włosami już drugi rok i szczerze mówiąc, brakuje mi już sił. Jestem poważnie przerażona, dlatego że z delikatnego wypadania po jednym włosku doszłam już do etapu, kiedy mogę ściągać włosy z głowy rękami – dosłownie. Nie wiem, czy to jest normalne, czy już nadaje się do jakiejś bardziej rzetelnej diagnozy postawionej przez specjalistę. Nadal jednak próbuję znaleźć na to jakieś rozwiązanie i tak zwany złoty środek, który wzmocni moje włosy i umożliwi normalne ich rozczesywanie oraz mycie, bez pozostawiania połowy z nich w łazience. W moje ręce dostała się przypadkowo informacja o Equilibra lotion przeciw wypadaniu włosów. Postanowiłam zaryzykować i wypróbować ten produkt. Pomyślałam sobie, że skoro go reklamują, musi zadziałać. Wierzyłam, że tak będzie.

Kuracja lotionem Equilibra – opinie o składzie

Moja wiara i moje wyobrażenia niewiele natomiast miały z rzeczywistym działaniem tego preparatu. Otóż, pomimo że ulotka i skład kosmetyku wydawały się być całkiem zwykłe, bez specjalnych nowości i nieznanych substancji, jego zastosowanie już po pierwszym razie wywołało u mnie straszne działania niepożądane. Po pierwsze, skóra głowy piekła mnie niesamowicie.

Efekty uboczne tego lotionu były zbyt nieprzyjemne żeby kontynuować

lotion-equilibra-opinie

Prawdę mówiąc, nie mogłam się tego pieczenia pozbyć przez najbliższe dwadzieścia cztery godziny. Nic nie pomagało. Myłam głowę chyba z dziesięć razy, ale bezskutecznie. Po drugie, na następny dzień dopiero wypadały mi włosy! Wypadało ich znacznie więcej. Ta sytuacja tak mnie przeraziła, że od razu kolejnego dnia wyrzuciłam ten feralny kosmetyk do kosza na śmieci i bez żadnych wyrzutów sumienia z powodu wydanych niepotrzebnie pieniędzy wyniosłam go w worku pod blok do kontenera. Ten produkt sprawił, że chyba nigdy już nie zaufam żadnej z reklam, a na pewno nie kupię niczego bez wcześniejszej konsultacji albo ze specjalistą albo z kimś, kto wcześniej już to stosował. Być może Equilibra lotion jest w stanie komuś pomóc, jednak w moim przypadku jego oddziaływanie na włosy i skórę głowy było całkowicie, totalnie odwrotne. Zatem nie polecam tego preparatu nikomu!

Nie polecam lotionu Equilibra

Mam teraz nauczkę. Dziś już wiem, że najlepszym rozwiązaniem jest skonsultowanie swoich decyzji co do kupna produktów na włosy z fryzjerem, panią w aptece bądź po prostu ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną czy innymi bliskimi. Z tym problemem boryka się naprawdę wiele osób. Są to zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dlatego na pewno w naszym środowisku znajdziemy kogoś o podobnych dylematach i doświadczeniach. Korzystajmy z ich wiedzy, historii, eksperymentów, zamiast pakować się w takie tarapaty, jakie ja sobie zafundowałam, kupując ten kosmetyk. Teraz przed kupnem czegokolwiek, co będę zamierzała zastosować, zastanowię się kilka razy i przemyślę sprawę oraz popytam o opinie mojego środowiska. Preparatu na sto procent nie polecam, tak jak wspomniałam już wyżej, polecam natomiast rozsądek w zakupach.