Lotion przeciw wypadaniu włosów Insight – opinie o braku efektów

Wydawało mi się, że problem wypadających włosów nigdy nie będzie mnie dotyczył. Niestety okazało się być zupełnie inaczej. Wszystko zmieniło się, gdy poszłam na medycynę. Zmiana środowiska, stres oraz ogrom pracy, który zaczął mi towarzyszyć od października bardzo negatywnie odbił się na moim zdrowiu, w tym także na moich włosach. Straciły one swoją gęstość i blask. Dodatkowo zauważyłam, że zaczęło wypadać mi więcej włosów niż powinno. Nie wróżyło mi to najlepiej. Dlatego spanikowana obrotem sprawy postanowiłam poszukać rozwiązania w internecie. Po kilku dniach gorączkowych poszukiwań, w trakcie których przejrzałam dziesiątki ofert i setki opinii trafiłam na coś co spełniało wszystkie kryteria.

Lotion przeciw wypadaniu włosów

Moją uwagę zwrócił Insight lotion przeciw wypadaniu włosów. Wyglądał na sprawdzony środek. Skład zawierał w sobie między innymi mentol, na którego pozytywnym działaniu bardzo mi zależało. Ponadto produkt miał wiele pozytywnych opinii, co ostatecznie przekonało mnie do włączenia go do mojej codziennej pielęgnacji. Miałam nadzieję, że dzięki temu moim włosom zostanie przywrócony dawny blask i gęstość. Niestety nie mogłam się bardziej mylić. Ulotka, z którą się zapoznałam zalecała stosowanie produktu przez okres około pięciu tygodni.

Lotion przeciw wypadaniu włosów Insight – efekty? Włosy wypadały szybciej!

Insight lotion stosowałam równo przez sześć, lecz nie widziałam żadnych zadowalających zmian na mojej głowie. Bujnej czupryny, która jeszcze niecały rok temu była moją dumą, nadal nie było. Nie oczekiwałam błyskawicznych efektów, ale miałam nadzieję na chociaż lekką poprawę, drobną zmianę. Liczyłam na coś co da mi nadzieję, że kryzys jaki przechodziły moje włosy zacznie znikać. Dlatego rozczarował mnie kompletny brak postępu.

Jednak nadzieja we mnie pozostała, dlatego postanowiłam nie przejmować się tym szczególnie. Wyszłam z założenia, że moje włosy po prostu potrzebują więcej czasu na regenerację. Zrezygnowałam z tego pomysłu dopiero, gdy pewnego dnia przeczesując włosy ręką ich garść została mi w dłoni. Zorientowałam się wtedy, że kuracja dała mi efekty odwrotne od zamierzonych. Zdenerwowało mnie to bardzo, w wyniku czego natychmiast zakończyłam stosowanie produktu. Nie do końca rozumiałam dlaczego rezultaty były takie a nie inne. Zarówno skład jak i opinie innych konsumentów nie zapowiadały takiej katastrofy. Bardzo się zawiodłam, ale postanowiłam się nie poddawać. Nie mogłam pozwolić, by włosy wpłynęły na to jak postrzegam samą siebie oraz to jak odbierają mnie inni. Insight lotion nie sprawdził się, ale należy pamiętać, że nie jest to jedyna kuracja przeciw wypadaniu włosów na rynku. Zawsze mogłam spróbować z innym specyfikiem.

Zrezygnowałam z lotionu Insight, bo niszczył mi włosy

Po tym incydencie postanowiłam nieco zmienić plan działania. Najpierw dałam trochę odpocząć moim słabym włosom. Parę tygodni później umówiłam się do specjalisty. Wyszłam z założenia, że opinia eksperta przyniesie lepsze efekty niż samodzielne poszukiwania. Jedyne co wyniosłam z przygody z Insight lotion przeciw wypadaniu włosów to wiedza, że nie zawsze dobry skład i opinie muszą przekładać się na pozytywne rezultaty. Jestem przekonana, że będę o tym pamiętać jeszcze przez długi czas.