Kapsułki przeciw wypadaniu włosów Profolan – opinia o nieskutecznej kuracji

Nigdy nie sądziłem, że w wieku 34 lat będę miał taki problem. A mianowicie zaczęły wypadać mi włosy. Traciłem je na taką skalę, że zacząłem się niepokoić. Myślałem, że będę musiał je całkowicie zgolić… W końcu z dwojga złego to lepsze rozwiązanie niż paradowanie z przerzedzoną fryzurą.

Kapsułki przeciw wypadaniu włosów Profolan opinie i skład miały dobre

kapsulki-profolan-opinieJednak postanowiłem, że zanim zdecyduje się na tak radykalne rozwiązanie, to przetestuję Profolan, czyli kapsułki przeciw wypadaniu włosów. Kupiłem 60 tabletek, wydając na nie naprawdę dużo pieniędzy. Wydawało mi się, że im produkt droższy tym lepszy. Dodatkowo przeczytałem informacje  o kapsułkach Profolan na stronie internetowej producenta. Informacje i mnóstwo zapewnień o skuteczności produktu.
Składniki i minerały w nim zawarte miały rzekomo poprawić ukrwienie głowy, zablokować DHT, wzmocnić meszki włosowe itd. Itd. Efekty powinno być widać po 3 miesiącach. Ja stosowałem tabletki przez 4, ale na efekty się nie doczekałem. Nie ukrywam swojego rozczarowania, w końcu sporo mnie to kosztowało i liczyłem na poprawę. Dalsze wydawanie pieniędzy na coś, co w moim przypadku nie przyniosło rezultatów, nie miało sensu.

Profolan – efekty? Żadne!

Zrezygnowałem ze stosowania produktu Profolan – kapsułki przeciw wypadaniu włosów. Być może w przypadku innych osób się sprawdzały… Chociaż, kiedy zacząłem wertować po Internecie i szukać wypowiedzi na temat produktu, który przez tyle czasu stosowałem, znalazłem  opinie podobne do  mojej. Wygląda więc na to, że nie tylko ja się zawiodłem. Szkoda, że nie pomyślałem wcześniej, że opinie w Internecie zazwyczaj odzwierciedlają rzeczywistość. Od teraz wiem, że zarówno ulotka jak i opinie innych są ważne.

Kapsułki przeciw wypadaniu włosów nie dały efektów, więc posłuchałem opinii znajomych i wziąłem Vital Hair

Zmieniłem produkt i producenta. Tym razem mój wybór był bardziej przemyślany. Bo zanim kupiłem  produkt Vital Hair, „googlowałem”, poszukując obiektywnych opinii na ten temat. Były dobre, więc zaufałem innym osobom, które borykały się z podobnym problemem co ja. Dodatkowo zachęcił mnie fakt, że jeśli nie będę zadowolony z kuracji, to zostanie zwrócona mi gotówka. Bez zbędnych tłumaczeń, bez proszenia. Po prostu – jeśli nie zadziała, odeślę puste opakowanie i dostanę zwrot gotówki.
Oczywiście opakowania odsyłać nie musiałem. Wręcz, produkt przerósł moje oczekiwania. Zgodnie z informacjami, które zawierała ulotka – Vital Hair nie tylko zahamował niepokojący proces wypadania włosów, ale także pobudził ich wzrost. Wystarczył miesiąc, aby zauważyć poprawę. Oczywiście – tabletki stosowałem regularnie.

Kuracja Vital Hair efekty daje takie, jak opisuje ulotka!

Kurację stosuję nadal. Produkt nie tylko poprawia kondycję włosów, które pozostawiały wiele do życzenia, ale także uzupełnia codzienną dietę. W skład produktu wchodzą między innymi: biotyna, witamina B6, krzem, selen i wiele innych składników, które pozytywnie wpływają na pracę organizmu. I powiem szczerze, że oprócz coraz lepszej kondycji włosów, zauważyłem u siebie lepsze samopoczucie.

Polecam Vital Hair – efekty widać już po kilku tygodniach

Chłopaki, jeśli macie problem z wypadaniem włosów i tak jak ja na początku, obawiacie się, że przestaniecie być atrakcyjni – jest rozwiązanie. Według mnie naprawdę skuteczne. Efekty, tak jak pisałem, po kilku tygodniach. A co do sposobu zakupu, to ja akurat zamówiłem Vital Hair na stronie producenta i chyba jest to moim zdaniem najwygodniejsza opcja (bez wychodzenia z domu).
Polecam serdecznie.