Ziołowa płukanka przeciw wypadaniu włosów Herbapol – opinie o składzie i działaniu

Już od około pięciu lat walczę z kłopotami dotyczącymi moich długich włosów. Najpierw wiązały się one z występowaniem łupieżu i z tym, że były naprawdę bardzo cienkie, a od jakiegoś półtorej zmagam się też z ich nasilonym wypadaniem. Podczas kąpania się i mycia głowy jestem po prostu załamana, tak samo zresztą, gdy chcę je rozczesać albo wyprostować czy użyć lokówki. Po zasięgnięciu opinii na kobiecych forach internetowych trafiłam na Herbapol ziołowa płukanka przeciw wypadaniu włosów. Nie zastanawiałam się, tylko od razu zakupiłam ten kosmetyk i natychmiast rozpoczęłam kurację moich włosów.

Ziołowa płukanka przeciw wypadaniu włosów Herbapol – opinie i skład były OK

plukanka-herbapol-opiniePomimo, że dana ziołowa płukanka miała względnie pozytywne opinie, dość szybko się rozczarowałam, gdyż okazało się, że tylko bezsensownie wydałam pieniądze. Jak to było od początku? Przy zakupie widziałam, że ulotka kosmetyku przeciw wypadaniu włosów zachęca, bo jest nieskomplikowana i daje przeczucie, że inwestujemy w dobrą jakościowo i bezpieczną opiekę włosów. Skład wydawał mi się zwykły, nie było tam nic wyjątkowego. W związku z powyższym byłam więc pełna radości, że ten preparat na sto procent mi pomoże.

Płukanka przeciw wypadaniu włosów Herbapol nie dała żadnego efektu

Niestety po jego używaniu przez trzy tygodnie tak jak zalecała ulotka, nie było widocznych efektów. Kondycja skóry głowy oraz włosów nie poprawiły się, a do tego wciąż narastał problem z wypadaniem. Stosowanie Herbapol ziołowa płukanka przeciw wypadaniu włosów nie rozwiązało moich kłopotów – nadal zbierałam swoje włosy z wanny, umywalki, podłogi, skądkolwiek. Myślę, że warto też zaznaczyć to, że w trakcie stosowania tego wyrobu, odczuwałam nieustanne pieczenie skóry głowy. Było to totalnie niekomfortowe. Wydaje mi się, że mogłabym to przemilczeć, gdyby kuracja przyniosła oczekiwane przeze mnie efekty, jednak w przypadku gdy preparat praktycznie wcale nie pomagał, nie miałam wątpliwości i przerwałam leczenie.

Płukanka Herbapol mi nie pomogła

Rezygnacja z używania danego kosmetyku była dobrą decyzją. Być może jest to sprawa indywidualna wszystkich korzystających, może komuś ta płukanka pomaga, sama nie wiem. Wiem tylko, że na mnie nie zadziałała, wręcz przeciwnie wywołała jeszcze skutki uboczne. Szukałam jednak dalej produktu na wypadanie włosów, który spełni moje potrzeby i dzięki konsultacji ze znaną w internecie fryzjerką wpadłam na VitalHair. Jest to wyrób przeznaczony dla osób borykających się z takimi właśnie trudnościami, jakie towarzyszyły mi od dawna.

Dość szybko zauważyłam poprawę po nowym preparacie

Po zastosowaniu preparatu w ciągu niedługiego czasu zauważyłam poprawę. Nie zadziało się to oczywiście natychmiastowo po pierwszym użyciu, jednak po paru tygodniach rezultat był zauważalny i realny! Włosy z tygodnia na tydzień wypadały z głowy w mniejszych ilościach. Naprawdę byłam nawet zdziwiona, że w końcu znalazłam produkt, który poradzi sobie z takimi włosami jak moje. Co ważne, VitalHair działa na włosy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mój tata mający duże zakola też go zaczął stosować. Po około miesiącu efekty były naprawdę imponujące, więc tata tak samo jak ja jest zadowolony. VitalHair to świetny i efektywny kosmetyk, polecam z całego serca.