Moje testy tabletek Sufrin – opinie po kuracji

Jestem zwolenniczką tego że urodzie trzeba pomagać i dlatego lubię testować różnego rodzaju suplementy diety i kosmetyki pielęgnacyjne. Zawsze staram się jednak o to żeby suplementy diety i kosmetyki które używam były dla mnie bezpieczne dlatego starannie wybieram to co stosuje. Lubię testować zwłaszcza suplementy wpływające pozytywnie na skórę, włosy i paznokcie. Ostatnio wyczytałam o tabletkach Sufrin które zawierają siarkę i według zapewnień producenta przyczyniają się do porostu włosów. Włosów na głowie nigdy za wiele więc postanowiłam przetestować ten suplement.

Namówiłam również mojego męża bo on ma faktyczny problem z wypadaniem włosów. Nie wiem dlaczego, może taka jego uroda a może stres ale włosy wypadają mu bardzo mocno. Powiedziałam mu więc że może testować tabletki Sufrin razem ze mną. Więc zakupiłam te kapsułki i zaczęło się nasze testowanie. Po kilku dniach nie było żadnej różnicy, ale dalej je braliśmy. W końcu po ponad miesiącu mój mąż nie zauważał żadnych rezultatów i się poddał. Ja nadal stosowałam preparat bo wiedziałam że potrzebuje czasu. Jednak minął kolejny miesiąc i nic szczególnego się nie działo. Jedyne co się stało to zaczęła swędzieć mnie skóra głowy.

Sufrin opinie

Myślałam że to dlatego że może zaczynają rosnąć nowe włosy, ale głowa swędziała mnie coraz bardziej aż musiałam zrezygnować ze stosowania kapsułek Sufrin. Byłam zła bo ponoć miały być bezpieczne, nie miały dawać żadnych skutków ubocznych a tu taka niespodzianka. Niestety tym razem moje testowanie się zupełnie nie powiodło i nie pomogłam ani sobie ani mężowi. Po kilku dniach nieprzyjmowania tabletek Sufrin swędzenie skóry głowy ustało. Muszę więc stwierdzić że to niestety one spowodowały ten dokuczliwy świąd. Jakiś czas później wybraliśmy się z mężem do jego matki a tam była siostra mojego męża. Przypomniało mi się że ona przez pewien czas walczyła z wypadaniem włosów więc ją zagadnęłam o to jaki preparat stosowała. Wtedy powiedziała mi o tabletkach Vital Hair. Powiedziała że dla niej okazały się bardzo skuteczne i przede wszystkim bezpieczne.

Vitalhair opinie

Nie wystąpiły u niej żadne skutki uboczne. Długo jednak namawiałam męża żeby przetestowałam razem ze mną te kapsułki Vital Hair. W końcu dał się namówić ale powiedział że to ostatni raz kiedy coś testuje. Po kilku dniach od momentu kiedy zaczęliśmy stosowanie tabletek Vital Hair nie wystąpiły żadne skutki uboczne a to było już coś. Później po jakichś dwóch – trzech tygodniach mój mąż powiedział że chyba mniej wypadają włosy. U mnie również po tych trzech tygodniach coś zaczęło się dziać. Jak czesałam włosy to prawie w ogóle mi nie wypadały i nie łamały się. Po dokładnym miesiącu gdy je myłam nie zauważyłam żeby jakiś wypadł. Te kapsułki Vital Hair naprawdę podziałały tak jak mówiła siostra mojego męża.

Ona jest żywym przykładem na to, że można zahamować nawet uporczywe wypadanie włosów. Mój mąż chodził zadowolony bo u niego to wypadanie włosów też było uciążliwie a teraz naprawdę się bardzo zmniejszyło. Ja też wreszcie znalazłam super tabletki na porost włosów.