Szampon Vis Plantis – opinie mojego niezadowolonego męża po kuracji

Chciałabym opowiedzieć o tym jak razem z mężem pokonaliśmy problem wypadania włosów. Może mój post przyda się innym, którzy mają problemy z nadmiernym wypadaniem włosów. I do tej pory nie znaleźli jeszcze dobrego produktu. Zacznę od tego, że ja nie mam jakiegoś dużego problemu z wypadaniem włosów, raczej szukałam produktu, który przyczyni się do szybkiego wzrostu włosów, bo niedawno popełniłam koszmarny błąd i ścięłam się na krótko. Zawsze miałam piękne i długie włosy i bardzo tego żałowałam. Chciałam dlatego, aby włosy jak najszybciej odrosły.

Prawdziwy problem ma jednak mój mąż. Jego łysienie jest bardzo widoczne, kiedyś lekarka sugerowała nawet, że może mieć problemy z hormonami dlatego tak szybko traci głowy. Ale mój mąż jest bardzo oporny i nie chciał pójść się zbadać. Widziałam jednak, że problem łysienia go męczy. Szukałam więc jakiegoś produktu szamponu lub czegoś innego, który pomoże nam obojgu. Moja znajoma zasugerowała, że istnieje na rynku fajna linia kosmetyków naturalnych Vis Plantis. Zdecydowałam się kupić szampon tej firmy, ponieważ miał on pomóc w walce z wypadaniem włosów i przyspieszać i stymulować ich wzrost. Rozwiązałby zarówno mój problem jak i męża.

Zaczęliśmy więc sumienne mycie szamponem i czekaliśmy na jakąś poprawę. O ile ja nie zauważyłam żadnych wspaniałych rezultatów, bo moje włosy wcale nie chciały rosnąć tak mąż stwierdził, że po kilku myciach coś mu tam pomogło. Jednak gdy przy kolejnym myciu zobaczyłam ile wypadło mu włosów stwierdziłam, że chyba sobie coś wmówił i szampon nie podziałał. Tak więc kolejny produkt nadawał się do kosza, bo w żaden sposób nam nie pomógł. Zaczęłam się poważnie zastanawiać czy faktycznie nie namówić męża na badania, skoro nawet specjalistyczny szampon mu nie pomógł. Udaliśmy się więc po skierowanie do endokrynologa dla męża, a ten powiedział żebyśmy spróbowali przed badaniami jeszcze raz innych środków niż terapia hormonalna. Zasugerował nam tabletki na wypadanie i porost włosów Vital Hair.

Vitalhair opinie

Zauważyłam, że mój mąż podszedł do tego sceptycznie, ale w konsekwencji po długich namowach dał się przekonać, żeby spróbować jeszcze raz. I dobrze, że posłuchaliśmy doktora, dobrze, że mąż dał się namówić bo tabletki Vital Hair naprawdę dały radę. Nie chciało nam się na początku wierzyć, że po tylu nieudanych próbach coś naprawdę podziałało, ale rezultaty były widoczne gołym okiem. Już po miesiącu wypadanie włosów u męża ustało o dobrą połowę. Ja sama zaczęłam wtedy stosować kapsułki Vital Hair, bo byłam pewna, że na mnie też dobrze podziałają. Po kilku tygodniach od pierwszej tabletki zauważyłam wzmożony wzrost włosów, bo miałam dosyć widoczny odrost od farbowania jak nigdy. Mąż natomiast chodził radosny i mniej zestresowany, bo pozbyliśmy się jego problemu z wypadaniem włosów. Zaczęły mu nawet odrastać nowe włosy, które rosły gęste i mocne.

Wszystko dzięki tabletkom Vital Hair o tak rewelacyjnej mocy działania. Jeżeli ktoś ma podobny problem i szuka tabletek, które naprawdę szybko działają i przede wszystkim przynoszą rezultaty, to z czystym sumieniem doradzam wam tabletki Vital Hair.