Szampon przeciw wypadaniu włosów Skrzypovita Pro – opinie łysola

Odkąd pamiętam moim największym problemem były wypadające, rzadkie włosy. W najgorszym momencie wypadały one garściami – zwłaszcza podczas czesania i mycia. Zawsze pod prysznicem znajdowało się mnóstwo moich włosów. Nieustannie szukałam rozwiązania, próbowałam różnorodnych produktów, które nie tylko powstrzymałyby utratę włosów, ale i pobudziły do wzrostu nowe. W końcu natrafiłam w internecie na Skrzypovita Pro szampon przeciw wypadaniu włosów.

Szampon przeciw wypadaniu włosów Skrzypovita Pro – skład i zawartość ulotki

szampon-skrzypovita-pro-opinieSkrzypovita Pro to szampon przeciwko wypadaniu włosów, który ma pobudzać ich wzrost. Opis tego produktu brzmiał dla mnie zachęcająco – miał on nie obciążać włosów, a przy tym regenerować je i odżywiać. Właśnie czegoś takiego szukałam! Zachęcona faktem, że  w internecie znalazłam pozytywne opinie o produkcie, postanowiłam rozpocząć kurację tym właśnie szamponem. Szczególnie pozytywnie nastawiłam się przez dobry skład Skrzypovity Pro – odżywcze ekstrakty roślinne, witaminy z grupy B i aminokwasy. Nie ukrywam, że oczekiwałam spektakularnych efektów. Według instrukcji jakie zawierała ulotka, szampon powinno się stosować minimum 3 razy w tygodniu. Jak już wspomniałam, zależało mi na szybkich i zauważalnych efektach, dlatego szampon stosowałam praktycznie codziennie. Po kilku pierwszych użyciach byłam w miarę zadowolona – włosy ładnie pachniały i były gładkie. Ale… nic poza tym.

Skrzypovita Pro – szampon nie dał mi efektów

Na początku myślałam, że jest jeszcze za wcześnie na to, żeby zauważyć jakiekolwiek efekty. Dlatego nie zrażałam się po pierwszym tygodniu stosowania produktu. Ale upłynął miesiąc, a efektów dalej nie było. Na dodatek zauważyłam, że moje włosy stały się pozbawione blasku i trudniejsze do rozczesywania.
Co ciekawe – moja znajoma również korzystała z tego produktu i nie zauważyła u siebie podobnych efektów ubocznych. Bardzo zawiodłam się na szamponie Skrzypovita Pro, ponieważ miałam wobec niego naprawdę duże nadzieje. Niestety, nie uzyskałam efektów jakie oczekiwałam i jakie obiecywał producent. Szukałam przyczyny pogorszenia stanu moich włosów i doszłam do wniosku, że może być to związane z którymś ze składników szamponu. Bardzo możliwe, że moje włosy źle reagują na obecny w produkcie wyciąg z kory brzozy, który mógł wysuszać skórę mojej głowy. Po konsultacji z dermatologiem okazało się, że moja skóra jest zbyt wrażliwa na wszelkie preparaty wcierane w nią – właśnie dlatego stosowanie szamponu Skrzypovita Pro nie przyniosło oczekiwanych skutków.

Znajomi mieli dobre opinie o Vital Hair, więc dałam mu szansę

Zaczęłam więc dalej szukać rozwiązania swojego problemu – przeglądałam fora i zasięgałam opinii znajomych. Właśnie wtedy natknęłam się na Vital Hair, czyli tabletki na wypadanie włosów. Pomyślałam, że to może być dobrą alternatywą na rozwiązanie mojego problemu – tabletki przecież nie mogły przesuszyć skóry mojej głowy. Zaryzykowałam. I to był strzał w dziesiątkę! Skład tabletek Vital Hair jest dobrany tak, żeby uzupełniał codzienną dietę o składniki niezbędne dla wzmocnienia cebulek włosów. Biotyna, selen, ekstrakty z pestek winogron i kiełek grochu. Na początku byłam trochę sceptyczna, ale te tabletki są naturalne i bezpieczne, a przede wszystkim – naprawdę działają. Vital Hair rozwiązał mój problem wypadających włosów, stały się one widocznie gęstsze i mocniejsze. Preparat stosuję dopiero od miesiąca, ale już po dwóch tygodniach widziałam pierwsze efekty – włosów wypadało znacznie mniej, powrócił ich blask i miękkość. Jestem zachwycona tym, jak obecnie wyglądają moje włosy i nie mogę się doczekać dalszego przebiegu kuracji!