Szampon przeciw wypadaniu włosów Biotebal Men – opinie po przetestowaniu

Od kilku miesięcy mam problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Walczę z tym jak się da, ale żadne zabiegi nie pomagają. Moja kochana mama w trosce o mnie zakupiła mi Biotebal Men szampon przeciw wypadaniu włosów. Powiedziała, że słyszała gdzieś o tym kosmetyku, że ma podobno dobre opinie i ogólnie jest znany. Rozumiałem, że według mamy świadczy to o jego pewnej skuteczności i że ten szampon na pewno pomoże mi uporać się z wypadającymi włosami.

Szampon przeciw wypadaniu włosów Biotebal Man – opinie się nie sprawdziły

szampon-biotebal-opinieChciałem, żeby tak faktycznie było, żeby były prawdziwe efekty po zastosowaniu tej kuracji. Miałem serdecznie dosyć znajdowania ciągle swoich długich włosów to tu, to tam. Często musiałem je ściągać z umywalki czy wanny. Także podczas odkurzania widziałem, jak duża ich liczba znajduje się na podłogach w całym mieszkaniu. Po prostu to było nie do pomyślenia, zastanawiałem się nawet, jak to możliwe, że wciąż mam trochę włosów na głowie.

Niestety, szampon Biotebal Men okazał się kompletnym niewypałem. Pomimo stosowania go przez ponad miesiąc i zużycia prawie dwóch butelek, nie zauważałem rezultatów. Włosy jak wypadały wcześniej, tak samo po zastosowaniu tego kosmetyku. Generalnie rzecz biorąc, byłem bardzo zawiedzony tym faktem i nawet ciężko było mi uwierzyć, że dość popularny, znany produkt nie potrafił sprostać mojemu problemowi z wypadaniem włosów. Dziwiłem się, tak samo zresztą jak moja mama i znajomi, którym o tym opowiadałem, jak to w ogóle jest możliwe.  Co jeszcze było w tym wszystkim najgorsze, od danego szamponu strasznie swędziała mnie skóra głowy. Męczyłem się tak przez ten okres ponad miesiąca, ale później po odstawieniu tego preparatu ten objaw minął, jak ręką odjął.

Biotebal Men – efekty szamponu przeciw wypadaniu włosów

Bez wątpliwości był to skutek uboczny kuracji. Jak się później okazało, gdy przeczytałem rzetelnie informacje dołączone do preparatu, jego skład zawierał substancję, która mogła właśnie taki symptom spowodować. Jak widać, ważne jest, by przed użyciem jakichś środów przeczytać informacje, które zawiera dołączona ulotka. Szkoda, że tak się to wszystko nie udało, ponieważ liczyłem na profesjonalne wsparcie moich włosów, wzmocnienie ich oraz wyeliminowanie lub przynajmniej zminimalizowanie ich wypadania. Nie udało się, więc czułem totalne zniechęcenie i brak pomysłów, co dalej. Wiedziałem tylko, że nie mogę odpuścić i godzić się na dalsze życie z tym dyskomfortem.

Nie ma co ryzykować niesprawdzonych preparatów

Na dzień dzisiejszy zdaję sobie dobrze sprawę z tego, że w wyborze odpowiedniego dla naszych włosów kosmetyku, nie koniecznie warto kierować się przeświadczeniem, że skuteczne i efektywne są tylko te produkty, które są rozpoznawalne na rynku. Okazuje się, że jest mnóstwo preparatów o większej skuteczności działania, niż te najbardziej reklamowane. Dobrym pomysłem jest popytanie rodziny czy znajomych o ich zdanie oraz doświadczenia. Szukajmy różnorodnych rozwiązań, a nie idźmy tylko i wyłącznie na łatwiznę i na to, co jako pierwsze przychodzi nam do głowy. Czasami naprawdę lepiej jest zaczerpnąć rzetelnych opinii specjalistów czy osób, które miały podobne dolegliwości. Wtedy możemy mieć pewność, że traifmy na profesjonalny produkt.