Szampon poprawiający gęstość włosów Revitalash – opinie o nim są moim zdaniem nieprawdziwe

Odkąd tylko pamiętam zmagałam się z problemem jakim były moje rzadkie włosy. Zawsze liczyłam na to, że z czasem to się zmieni, jednak na próżno. Dlatego też zamiast czekać bezczynnie postanowiłam zasięgnąć opinii w internecie od ludzi borykających się z podobnymi problemami. Po kilkudniowych poszukiwaniach i porównywaniu najlepszych opinii znalazłam coś, co miało zakończyć moje problemy z włosami raz na zawsze. Cena nie grała tu roli.

Szampon poprawiający gęstość włosów Revitalash – opinie

szampon-revitalash-opinieRevitalash szampon poprawiający gęstość włosów, pomimo wielkich nadziei okazał się wielkim rozczarowaniem. Stosowałam go ponad trzy miesiące i nie dostrzegłam żadnych zadowalających efektów. Wręcz przeciwnie, odniosłam wrażenie, że zaczyna mi wypadać więcej włosów niż zwykle. Było to dla mnie bardzo stresujące, ponieważ miałam już wystarczająco rzadką czuprynę o niewielkiej objętości, a dodatkowe wypadanie nie pomagało całej sytuacji. Warto zaznaczyć, że w tamtym okresie nie stosowałam żadnych innych nieznanych mi wcześniej preparatów na włosy, dlatego natychmiast zrezygnowałam ze stosowania szamponu.

Revitalash – efekty? Te dwa słowa do siebie nie pasują

Było to moje pierwsze podejście do produktów tego typu i dodatkowy brak skuteczności wcale nie przekonał mnie do dalszej próby, zwłaszcza, że sam produkt nie należał do tanich. Byłam gotowa pogodzić się z losem i przyznać sama przed sobą, że już zawsze będę miała słabe włosy. Moja czupryna zamiast być gęsta i lśniąca nadal wyglądała bardzo żałośnie, co nie pomagało mi w odzyskaniu dawno utraconej pewności siebie. Jak można się domyślić poczułam się dość mocno zniechęcona i perspektywa próbowania kolejnych specyfików nie była już taka atrakcyjna. Fryzjerka, do której chodzę zna doskonale przypadłość z jaką się borykam i w trakcie wizyty była przerażona tym, jak bardzo zaczęły mi wypadać włosy podczas zwykłego czesania. Zgodziła się ze mną, że zaprzestanie stosowania szamponu było dobrym pomysłem. Najwyraźniej w ogóle się on dla mnie nie nadawał. Zachęciła mnie jednak do dalszych poszukiwań. Tak też udało mi się trafić na, jak się później okazało, przełom w sprawie moich rzadkich włosów.

Vital Hair znalazłam przypadkiem

VitalHair był czymś zupełnie nowym. W ręce wpadła mi ulotka reklamująca ten produkt. Pomimo początkowego sceptycyzmu przekonał mnie naturalny skład produktu i opis każdego elementu wchodzącego w skład kapsułek oraz tego jak wpłynie to na moje włosy. Pozytywne opinie pozostałych klientów dodatkowo zachęciły mnie, by dać szansę temu produktowi. Jak się okazało, wybór tego produktu był strzałem w dziesiątkę. Już po kilku tygodniach zaczęłam dostrzegać pozytywne efekty. Moje włosy wyraźnie się wzmocniły, przestały wypadać i ich objętość zwiększyła się! Nie spodziewałam się tak błyskawicznych i niesamowitych rezultatów.

Vital Hair pomogło mi odzyskać wiarę w siebie

Z całą pewnością mogę polecić VitalHair każdej osobie zmagającej się z podobnymi problemami. Nie zawiedziecie się. Włączenie kapsułek do mojej codziennej diety nie tylko odmieniło moje włosy, ale również to jak widzę samą siebie. Już nie muszę wstydzić się w miejscach publicznych i nareszcie mogę mieć jakąkolwiek tylko fryzurę zapragnę bez ograniczania się długością i słabością włosów. Z każdym dniem widzę poprawę i wiem, że w pełni zdrowe i piękne włosy to już zaledwie kwestia czasu.