Szampon na porost włosów Dermaheal – opinie o specyfiku z apteki

W pracy mam narzucony styl ubierania się, a także mam określone, jakie fryzury są dozwolone. Niestety w biznesie, rozpuszczone włosy są uznawane za nieprofesjonalne, w związku z czym zawsze muszę mieć upięte włosy. Upinam je dosyć mocno, tak, aby w trakcie godzin pracy nie musieć ich poprawiać, ani żeby nie psuła mi się fryzura. Efekty tego są nieciekawe…

Dermaheal – opinie przekonały mnie do kupna

szampon-dermaheal-opinieNa początku włosy łamały mi się, później zaczęły wypadać. Już nie wspomnę o tym, że chciałam je zapuścić, bo prywatnie uwielbiam, długie, piękne włosy. Niestety moim wiele do tego brakowało.
Oczywiście postanowiłam zakupić jakiś produkt, aby zregenerować zniszczenia i wzmocnić strukturę włosa, tak, aby w przyszłości rosły silne i zdrowe. Czytałam opinie na różnych stronach internetowych, ale przyznam szczerze, że niewiele mi one pomogły. Zaczęłam więc dokładnie analizować informacje, jakie zawiera ulotka oraz sprawdzałam skład produktów, który w jakiś sposób mnie przekonywały.

Jaki produkt na włosy wybrać?

Ostatecznie postanowiłam, że najpierw sprawdzę jak działają na mnie szampony. Wybrałam Dermaheal, czyli szampon na porost włosów. Przekonało mnie to, że nie tylko przyśpiesza on wzrost, ale także powstrzymuje nadmierne wypadanie, pobudza nowe włosy do wzrostu, a tym samym zwiększa gęstość fryzury.

Szampon na porost włosów Dermaheal – skład i efekty

W jego skład wchodzą  arginina, biotyna, lecytyna, olej sojowy, korzeń Fo-Ti-Ten, gliceryna, ekstrakt z lawsonii, hydrolizowane białka jedwabiu, hydrolizowane białka keratyny i wiele innych. Wydawać, by się mogło, że produkt jest niezwykle skuteczny.
W moim przypadku nie był. Efektem, jaki zauważyłam i z którego naprawdę byłam zadowolona, to zmiękczenie włosów. Były faktycznie przyjemniejsze w dotyku, a po umyciu szamponem długo pięknie pachniały i zachowywały świeżość. Jednak, jeśli chodzi o najbardziej wyczekiwane przeze mnie efekty, to niestety, ale szczerze muszę przyznać, że się ich nie doczekałam.
Wyszło jak zwykle – moja przyjaciółka znów miała rację – szampony i odżywki w takich przypadkach zazwyczaj niewiele pomagają. Najlepiej jest zastosować coś, co działa od wewnątrz.

Musiałam zmienić suplement przez brak efektów Dermaheal

Postanowiłam więc postawić na kapsułki, które zadziałają od wewnątrz i faktycznie wzmocnią strukturę włosów. Tym razem, przy wyborze kierowałam się naturalnym składem. W aptece farmaceutka poleciła mi Vital Hair. Pierwszy raz słyszałam o takich produkcie, ale zaufałam jej. Ich skład był kompleksowy i naturalny. Czytałam też, że produkt ma naprawdę dobre opinie.
Vital Hair stosuję do dziś, bo wygląda na to, że był to strzał w dziesiątkę. Ja zauważałam różnicę  każdego dnia. Oszem, na pierwsze efekty czekałam około 20 dni, ale opłacało się czekać, aby osiągnąć taki efekt jaki jest widoczny na mojej głowie.

Vital Hair – opinie znajomych mówią same za siebie

Znajome pytają mnie co robię, że mam takie silne włosy. Myślą, że poświęcam im wiele godzin dziennie, a ja tylko łykam kapsułkę, w dodatku pozytywnie wpływającą na moje ogólne samopoczucie. Oczywiście zdradzam mój sekret, bo uważam, że należy polecać to, co naprawdę działa. A Vital Hair działa i to jak!
Osobiście uważam, że szampon może być dodatkiem, ale zlikwidować przyczynę może tylko kompleksowy produkt.