Suchy szampon Radical Med – opinie po rozczarowaniu

Jako kobieta staram się dbać o swoje długie włosy, jak tylko potrafię. Stosuję wiele preparatów najwyższej jakości, by zapewnić swoim włosom najlepszą pielęgnację i ochronę. Niestety pomimo różnorodnych zabiegów, wciąż borykam się z kłopotami dotyczącymi nadmiernego wypadania włosów. Stosowałam do tej pory już wiele suplementów, które zgodnie z obietnicami producentów miały pomóc mi rozwiązać ten nieestetyczny i denerwujący problem. Wszystko na marne, moje włosy były kompletnie odporne na jakiekolwiek produkty.

Wybrałam Radical Med przez opinie znajomych

Najlepszym rozwiązaniem miał stać się Radical Med suchy szampon przeciw wypadaniu włosów, o którym usłyszałam gdzieś w pracy, między rozmowami moich współpracowniczek. Zachwalały ten produkt, więc pomyślałam sobie: dlaczego nie spróbować? Zakupiłam go jeszcze tego samego dnia i rozpoczęłam kurację.

Radical Med suchy szampon przeciw wypadaniu włosów miał skład, którego nie rozumiałam, ale nie bałam się, skoro używały go moje koleżanki z pracy i miały o nim nieposzlakowane opinie. W razie czego przeczytałam też informacje, które zawierała ulotka. Nie było tam nic specjalnie niepokojącego, co mogłoby szczególnie przywołać moją uwagę i oddalić mnie od pomysłu użycia danego szamponu.

Efekty po stosowaniu suchego szamponu

Po pierwszym tygodniu stosowania preparatu nie zauważałam żadnych rezultatów. Efekty jednak przeważnie pojawiają się trochę później, więc sie nie poddawałam. Włosy trochę mi się przetłuszczały, ale nie chciałam rezygnować z nowej nadziei na rozwiązanie problemu wypadania włosów. Było mi przykro, ale po używaniu Radical Med suchy szampon przeciw wypadaniu włosów ponad miesiąc nic się nie zmieniło. Może poza jednym – moje włosy coraz bardziej i częściej się przetłuszczały, co doprowadzało mnie do szału, gdyż musiałam je myć już codziennie, a wcześniej robiłam to co trzeci dzień. Byłam więc zirytowana całą tą sytuacją i dlatego postanowiłam zrezygnować z tego kosmetyku. Widocznie na każdego takie produkty działają inaczej, jednym pomogą, a innym nie. U mnie suchy szampon przeciw wypadaniu włosów Radical Med niestety się nie sprawdził.

Zamiast suchego szamponu wybrałam jednak tabletki

Podzieliłam się swoimi doświadczeniami dotyczącymi tego szamponu z dziewczynami z pracy, a one na pocieszenie poradziły mi zastosowanie produktu VitalHair. Podkreśliły, że Radical Med suchy szampon przeciw wypadaniu włosów nie działa na każdego, ale VitalHair jest sprawdzonym i optymalnym rozwiązaniem na nadmiernie wypadające włosy dla każdego. Były także przekonane, że nie będę mieć po zastosowaniu tego preparatu skutków ubocznych, na przykład w postaci zbytniego przetłuszczania się włosów. Muszę przyznać, że tym razem moje współpracownice miały stuprocentową rację. VitalHair pomógł moim włosom raz na zawsze rozprawić się z ich wypadaniem, a jednocześnie nie przetłuszczał ich i nie obciążał innymi skutkami ubocznymi. Moim zdaniem jest to profesjonalny produkt o prostym i naturalnym składzie i skutecznym oddziaływaniu. Jeśli ktoś spytałby mnie o opinię i miałabym polecić bezpieczny kosmetyk na wypadanie włosów, byłby to niezaprzeczalnie produkt VitalHair.