Środki, które nie działają – Mega krzem opinie po kolejnym rozczarowaniu

Hej 😀 Dobry rok temu zauważyłam duże zmiany na mojej głowie. Właściwie moja przyjaciółka powiedziała mi, że zaczyna mi się łysienie w okolicy czubka głowy. I rzeczywiście ku mojemu zdziwieniu, faktycznie zaobserwowałam, że mam takie małe place na głowie bez włosów. Zdziwiłam się, ponieważ wcześniej zauważyłam zwiększone wypadanie moich włosów, ale myślałam, że to jest sezonowe, albo ewentualnie przyczynia się do tego stres jaki miał miejsce kiedy zdawałam na prawo jazdy. Przez kilka dobrych tygodni bardzo mocno się stresowałam i przypuszczam, że to właśnie było powodem wypadania włosów.

Postanowiłam coś z tym zrobić i szukałam skutecznego leku na moją dolegliwość. Kupiłam w aptece bardzo tanie tabletki Mega Krzem – tabletki z metioniną. W opakowaniu było 60 sztuk i w sumie wszystko miało starczyć na 2 miesiące. Koszt tego leku był niewielki, bo około 15 zł za dwa miesiące suplementacji. Używałam sumiennie dzień w dzień. Codziennie po jednej tabletce. Niestety nie zauważyłam żadnego działania. Myślałam na początku, że w pierwszych tygodniach tabletka dopiero zaczyna działać na organizm, a dopiero później będzie to widoczne na włosach. Ale niestety całe 2 miesiące używania tego leku nic a nic mi nie pomogło. Nie wiem co miało na to wpływ i dlaczego tak było, ale ani na włosy, ani na paznokcie (o których też wspominał producent) nic mi nie pomogło. Postanowiłam coś jeszcze poszukać w kwestii radzenia sobie z wypadającymi włosami i znalazłam w internecie tabletki Vital hair.

Mega krzem opinie

Troszkę obawiałam się, że to znowu lek w kapsułkach, bo bałam się że po prostu też nie będzie działać. Ale ku mojemu zdziwieniu już po pierwszych dwóch tygodniach zauważyłam znacznie mniejszy problem z wypadaniem włosów. Natomiast już po miesiącu w tych miejscach, gdzie włosków nie było na czubku głowy, teraz delikatnie było widać, że nowe włoski zaczynają wzrastać. I teraz jestem w trzecim miesiącu stosowania tych tabletek Vital Hair i muszę powiedzieć, że co prawda nie mam jeszcze bardzo długich tych włosów, ale coś dobrego się dzieje 😀 Już nie jestem tak przerażona stanem mojej skóry i jestem przekonana że z każdym nowym tygodniem będzie coraz lepiej.

Jestem zadowolona z tego i już nic innego nie szukam. Także szczerze i serdecznie wam polecam te tabletki. Bardzo żałuję używania mega krzemu. Mimo że w zasadzie cena była naprawdę niska, to jednak straciłam cenne dwa miesiące w których mogłam już cieszyć się lepszym stanem moich włosów. No ale trudno… Teraz przynajmniej jestem w stanie polecić wam produkt, który już przetestowałam.

Vitalhair opinie

Także nie polecam bawić się w inne rzeczy, tylko od razu sięgnąć po środek, który sobie rzeczywiście radzi z przyspieszeniem porostu włosów. Jak już mówiłam dla mnie jest to zmiana o 180 stopni, bo w końcu czuję się świetnie w swojej skórze i naprawdę nie mam już problemu pokazywać głowy bez czapki. Nie jest mi już wstyd, bo chociaż wcześniej nie widziałam tego problemu, to jak już któraś osoba mówiła mi: “hej coś ci się dzieje z włosami”, to potem naprawdę był to mój kompleks. No ale wracam już do normy. 😀