Spray przeciw wypadaniu włosów Ducray Neoptide – opinie o niewygodnym preparacie

Przez ostatni rok codziennie suszyłam i prostowałam włosy, przez co stały się one suche i zniszczone. Dodatkowo zaczęły mi wypadać. Muszę przyznać, że nie zawsze stosowałam środki, które chronią włosy przed wysoką temperaturą.
Przeglądnęłam wiele stron, czytałam opinie na temat produktów, które mogłyby mi pomóc. W końcu zdecydowałam się na Ducray Neoptide – spray przeciw wypadaniu włosów. Teraz, kiedy już wiem, jakie są efekty stosowania tego produktu, chętnie podzielę się z Wami moimi odczuciami.

Spray przeciw wypadaniu włosów Ducray Neoptide – skład

spray-ducray-neoptide-opinieNie mogę powiedzieć, że skład produktu jest zły, a mianowicie jest to kombinacja czterech aminokwasów. Ulotka, wyjaśnia, że substancje te pobudzają cebulkę włosa do produkcji komórek, wydłużając fazę wzrostu włosa. Jednocześnie ma to zapobiegać wypadaniu włosów. Brzmi nieźle, prawda?
W moim przypadku kuracja okazała się jednak nieskuteczna. A uwierzcie, że w pierwszym miesiącu zainwestowałam 150 złotych, naprawdę wierząc, że efekty będą zadowalające. Skład, zasłyszane opinie – nic nie wskazywało na to, że tak bardzo się rozczaruję produktem.

Ducray Neoptide – ulotka udowadnia, że użycie jest po prostu niewygodne

Dodatkowo, stosowanie kuracji nie jest łatwe. Ulotka podaje „instrukcje obsługi” produktu. Ducray Neoptide – spray przeciw wypadaniu włosów, należy rozpylić na suchą skórę głowy. Kolejny etap to masaż głowy, aby preparat się lepiej wchłaniał, ale to nie koniec uciążliwości! Należy zaczekać dwie godziny, aby móc spłukać włosy. Jest to niezwykle czasochłonne i nużące. Myślę, że znajdziecie wiele osób, które się ze mną zgadzają – wiele opinii, że Ducray Neoptide – spray przeciw wypadaniu włosów, nie jest warty swojej ceny.

Ja żyję w pośpiechu. Dla mnie liczy się komfort. Oczywiście, skład produktu też jest ważny, ale najważniejsze – efekty. Stosowanie sprayu nie polepszyło wyglądu moich włosów ani też nie zahamowało procesu ich wypadania.

Postanowiłam zmienić taktykę i wybrać coś, co zadziała od środka

Postanowiłam, że już nigdy nie kupię żadnego sprayu do włosów. Nawet jeśli miałby on dobre opinie. Wertując sieć, znalazłam kurację Vital Hair. Byłam sceptycznie nastawiona, ale mimo wszystko, postanowiłam przetestować produkt. W końcu nie miałam nic do stracenia.

Vital Hair na szczęście zdał egzamin

Jak się później okazało, ten, nieco spontaniczny wybór, okazał się jednym z najlepszych. Po pierwsze zażywanie tabletek, których skład jest bardzo dobrze skomponowany, jest wygodne i nie wymaga kilkugodzinnych przygotowań jak na Ducray Neoptide – spray przeciw wypadaniu włosów. A po drugie, kuracja Vital Hair, pomogła mi odzyskać zdrowy wygląd włosów. Dodam, że nie zrezygnowałam z narażaniu włosów na wysoką temperaturę. Fryzura, a więc w moim przypadku proste włosy, są częścią mojego image’u i nie chcę rezygnować ze stylizowania ich, tak, jak lubię.
Dziś jestem wdzięczna producentom produktu Vital Hair, bo to dzięki nim mogę cieszyć się zdrowymi, gęstymi włosami. Gdybym nie znalazła informacji o produkcie, pewnie nadal szukałabym rozwiązania problemu, który dotyka wiele kobiet. Ja produkt zamówiłam w sklepie internetowym producenta, ale istnieje kilka innych możliwości zakupu. Zatem, jeśli macie problemy z włosami – nie kupujcie żadnych szamponów czy sprayu. Polecam serdecznie naturalną kurację Vital Hair.