Serum przeciw wypadaniu włosów Dermedic Capilarte – opinie o specyfiku

Moje problemy z włosami rozpoczęły się po urodzeniu pierwszego dziecka. Ciążę co prawda znosiłam dobrze, ale pierwsze miesiące po porodzie wracałam do dawnej kondycji. Byłam bardzo osłabiona. Zaczęły wypadać mi włosy, właściwie to nawet bardzo dużo włosów. Gubiłam je nie tylko podczas czesania się, ale praktycznie po każdym poprawieniu fryzury, na dłoni zostawały mi włosy.

Serum przeciw wypadaniu włosów Dermedic capilarte – ulotka

serum-dermedic-capilarte-opinieDużo osób doradzało mi, abym je ścięła, ale ich opinie nie były zgodne z moją. Ja chciałam mieć nadal długie włosy, w związku z czym szukałam czegoś, co w dosyć krótkim czasie zahamuje ich wypadanie. Jako osoba karmiąca piersią, zwracałam uwagę na skład produktów. W sklepach wciąż pytałam: Czy jest dostępna ulotka? I tych ulotek przeczytałam sporo.

Dermedic Capilarte – efekty?

Moje zaufanie, sama nie wiem dlaczego (skład produktu w sumie nie jest jakiś rewelacyjny) zdobyło Dermedic capilarte – serum przeciw wypadaniu włosów. Kupiłam je i zaczęłam stosować. Produkt należało stosować codziennie. Na początku, to jest przez pierwsze półtora tygodnia używałam je naprawdę codziennie. Nawet jeśli nie planowałam mycia głowy, to robiłam to specjalnie, aby móc nałożyć serum i aby jak najszybciej zobaczyć efekty. Jednak moje włosy z dnia na dzień, zamiast być w lepszej kondycji, były w coraz gorszej. Zrobiły się „ciężkie”, szybko się też przetłuszczały. Przyznam szczerze, że będąc w domu, pozwalałam sobie na taki stan rzeczy, ale gdybym była osobą pracującą, to nigdy w życiu nie pokazałabym się w miejscu publicznym z tak przetłuszczoną fryzurą.

Dermedic Capilarte – skład nie zwiastował AŻ TAKICH efektów ubocznych

Analizowałam wielokrotnie skład produktu i do tej pory nie wiem, dlaczego kosmetyk tak działał. Być może reagował tak po zetknięciu z moją skórą głowy? Być może jakiś składnik mi nie odpowiadał. W każdym bądź razie, w moim przypadku Dermedic capilarte, serum przeciw wypadaniu włosów, okazało się nieskuteczne. I niestety nie mogę go polecić innym, bo sama się na nim zawiodłam.

Jednak wybrałam naturalny preparat – Vital Hair

Nieporównywalnie skuteczniejszy okazał się natomiast kolejny produkt, który zakupiłam – nazywa się Vital Hair. Są to kapsułki, które w moim przypadku zdziałały cuda. Jestem nimi tak zachwycona, że pozytywne cechy tabletek mogłabym wymieniać w nieskończoność : naturalny skład, pełna ochrona przed szkodliwymi czynnikami, wygoda stosowania, kompleksowe działanie.
Efekty, które pojawiły się po jakimś miesiącu, przerosły moje wszelkie oczekiwania. Nie dość, że włosy przestały wypadać, czyli po prostu wzmocniła się ich struktura, to dodatkowo poprawił się ich kolor.

Vital Hair wpłynął pozytywnie na moje włosy i samopoczucie

Skutków ubocznych do tej pory nie odnotowałam żadnych. Nareszcie myję włosy ulubionym szamponem i stosuję ulubioną odżywkę, która nie powoduje przetłuszczania się włosów, jak używane wcześniej serum…

Nie polecam tracić czasu na nieskuteczne preparaty

Opinie na temat produktów piszę rzadko, ale tym razem stwierdziłam, że być może dzięki niej nie stracicie niepotrzebnie pieniędzy na przypadku Dermedic capilarte, serum przeciw wypadaniu włosów, tylko wydacie je na coś bardziej wartościowego.
Ja polecam Vital Hair, bo mi te kapsułki bardzo pomogły i jestem zadowolona z dotychczasowych efektów. Teraz zamiast ścinać włosy – będę je zapuszczać.