Przereklamowany Zincas – opinie po braku efektów

Jestem w klasie maturalnej dlatego ostatnio przeżywam bardzo dużo stresów. Zauważyłam że od kilku miesięcy intensywnie zaczęły wypadać mi włosy, popsuła mi się cera. Myślałam, że to jakoś samo minie ale było coraz gorzej. Włosy gubiłam w szybkim tempie, znajdowałam je na poduszcze, na swetrach, na bluzkach. Byłam przerażona. Moja mama stwierdziła, że muszę sięgnąć w końcu po jakąś pomoc, ale nie miałam czasu pójść do lekarza więc wybrałam się do apteki. Poprosiłam o preparat na włosy i cerę i pani aptekarka dała mi kapsułki Zincas.

Ponoć zawiera dużą dawkę cynku który pozytywnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie. Jednak dni mijały, ja zażywałam tabletki ZIncas ale nie widziałam żadnej poprawy. Po dwóch tygodniach trochę poprawiła mi się cera, nie była już taka przetłuszczona, ale włosy dalej mocno wypadały. Nie wiedziałam co mam robić bo do matury zostało kilka miesięcy i chciałam skupić się na nauce a nie na zamartwianiu się włosami. Chociaż sami wiecie, że włosy dla dziewczyn i kobiet są bardzo ważne. Okropnie się martwiłam i nie mogłam skupic się na nauce. Tabletki ZIncas nie pomagały, choć zażywałam je ponad dwa miesiące. Nie chciałam zawalić matury przez włosy, ale nie mogłam się skupić.

Zincas opinie

To bardzo pogorszyło mój nastrój co zauważyły nawet moje koleżanki. Straciłam ochotę na wychodzenie z domu i na wszystko. Każda kobieta chce przecież ładnie wyglądać i mieć gęste włosy, a tu spotkało mnie takie coś. Przestałam zażywać tabletki zincas i spróbowałam brać po prostu zwykłe witaminy i magnez na stres. Ale to też nic nie dało. Cały czas chodziłam przybita i smutna. To było błędne koło, stres zniszczył moje włosy, ale przez ich wypadanie chodziłam jeszcze bardziej smutna i zestresowana. W końcu moja mama wybrała się do znajomej doktorki, chyba dermatolożki po poradę. Poleciła jej tabletki Vital Hair. Ponoć są skuteczne, bo nie dość że hamuje wypadanie włosów, to jeszcze stymulują odrastanie nowych. Zaczęłam więc brać te kapsułki Vital Hair ale szczerze powiedziawszy po zawodzie związanym z zincas nie spodziewałam się jakiś dużych rezultatów.

Byłam w błędzie.

Vitalhair

Już po tygodniu zauważyłam że na poduszce zostawiam mniej włosów. Po dwóch tygodniach na swetrach i na bluzkach znajdowałam pojedyncze włosy a nie całą ich garść  Najlepsze jest to, że po miesiącu podczas mycia włosów wypadało ich może kilka. Pod światło zauważyłam nawet że zaczynają wyrastać mi na skroniach i na przodzie głowy maluteńkie włosy. Powiedziałam o tym wszystkim mamie i ona sama zaczęła stosować tabletki Vital Hair żeby przekonać się czy to faktycznie dzięki nim to moje wypadanie włosów się zmniejszyło. Mama zauważyła po kilku dniach to samo. Jak szczotkowała włosy to zawsze pełno ich wypadało, były wszędzie w łazience.

Po trzech tygodniach zauważyłyśmy że faktycznie nie gubi już tyle włosów i że mniej się jej łamią. Byłyśmy pod wrażeniem. To jednak dzięki kapsułkom Vital Hair nasze włosy wracały do rewelacyjnej kondycji. Zaczęły się super układać i w ogóle. Teraz dzięki tabletkom Vital Hair nie muszę już martwić się o włosy i mogę zająć się nauką do matury.