Płyn przeciw wypadaniu włosów Ducray Neoptide Men – opinie o badziewnym preparacie

W mojej rodzinie łysy mężczyzna to standard. Ja jednak nie chciałbym dołączyć do tak zacnego grona. Niestety, mając mniej więcej 38 lat, zaczęły wypadać mi włosy. Nie ukrywam, że był to dla mnie niezwykle trudny moment i, że robiłem wszystko, aby temu zapobiec.

Kupiłem Ducray Neoptide Men – opinie były dobre, a jestem genetycznie obciążony łysiną

plyn-ducray-neoptide-men-opinieRazem z żoną przewertowałem wiele stron internetowych. Ja głównie oglądałem zdjęcia, które przedstawiały efekty danej kuracji, a ona zwracała uwagę na skład produktów. Sprawdzała nawet czy w załącznikach jest ulotka. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Ducray Neoptide Men, czyli płyn przeciw wypadaniu włosów. Miał dosyć dobre opinie, a poza tym wydawał się dosyć łatwy w aplikacji – 9 rozpyleń na suchą lub wilgotną skórę głowy. Jedyne zalecenie producenta, to to, aby nie myć włosów 2 godziny po nałożeniu preparatu. Na początku nie uważałem tego za przeszkodę.

Płyn przeciw wypadaniu włosów Ducray Neoptide Men – efekty miały być szybko

Efekty miały być widoczne dopiero po  3 miesiącach kuracji, czyli po zużyciu 1 buteleczki produktu. W rzeczywistości produktu wystarczyło mi na niecałe 2 miesiące, a włosy po spryskaniu ich tym specyfikiem sprawiały wrażenie tłustych i zaniedbanych, mimo tego, że producent obiecywał coś innego.

Stosowałem Ducray Neoptide Men jak mówiła ulotka

Ducray Neoptide Men – płyn przeciw wypadaniu włosów, stosowałem o różnych porach dnia. Niekiedy rano, niekiedy popołudniu. Wiązało się to ze zmiennym trybem mojej pracy. Nigdy nie miałem potrzeby mycia włosów tak często, jak po tym specyfiku. Jednak, w trosce o własny wygląd, mogłem to znieść. Najgorsze było jednak to, że czekałem na efekty i … wcale ich nie zauważałem. Rozumiałem, że trzeba poczekać, ale kiedy po 3 miesiącach nie odnotowałem żadnych zmian, stwierdziłem, że nie ma to sensu. Osobiście odradzam stosowanie tego produktu.
Żona namówiła mnie na wizytę u specjalisty. Posłuchałem jej i udałem się do dermatologa, bo jak wiadomo opinie znajomych to jedno, ale fachowa rada specjalisty to drugie. Pani nie polecała mi doraźnych rozwiązań, lecz takie, które będą likwidować przyczynę wypadania włosów. Moja kuracja nazywała się Vital Hair. Z tego co mówiła, wywnioskowałem, że wiele dermatologów i trychologów poleca pacjentom Vital Hair. Czytając skład produktu zauważyłem, że jest on w pełni naturalny oraz, że jest on także uzupełnieniem codziennej diety.

Zmieniłem preparat przeciw wypadaniu włosów na Vital Hair i pojawiły się efekty

Kuracja, może nie należy do najtańszych, ale na pewno do najskuteczniejszych. Przynajmniej w moim przypadku. Na pierwsze efekty nie czekałem 3 miesięcy, lecz zauważyłem je już po około 3 tygodniach : zahamowanie wypadania włosów. Po dwóch miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że moja fryzura wygląda dużo lepiej.

Vital Hair – opinie mam taką, że to dobry sumplement

Produkt zacząłem polecać moim braciom. Jeden z nich postanowił wypróbować produkt. Dodam, że brat jest ode mnie starszy o 7 lat i kilka lat temu stracił ostatnie włosy. Na razie jest w 1 tygodniu kuracji i z niecierpliwością czeka na efekty. Ja jestem pewny, że i tym razem Vital Hair nie zawiedzie, bo tak jak wspominała dermatolog, bezpośrednio oddziałuje na przyczynę i źródło problemu z włosami.

Nie polecam tracić pieniędzy na Ducray Neoptide Men

Zanim więc zdecydujecie się zakup jakiś płynów przeciw wypadaniu włosów, rozważcie czy w ogóle jest szansa, aby to pomogło. Ja wydałem na Ducray Neoptide Men – płyn przeciw wypadaniu włosów ponad 140 złotych i zero efektów. Dobrze, że zdecydowałem się na wizytę u specjalisty i że zacząłem stosować Vital Hair, bo kto wie…może teraz byłbym już łysy.