Płyn na porost włosów Kamiwaza – opinie po pełnej kuracji

Wypadające włosy i generalnie ich bardzo słaba kondycja były moją zmorą już od dłuższego czasu. To dlatego cały czas zastanawiałam się, co mogę zrobić, aby poprawić ich stan? Czy istnieją jakieś złote metody, które faktycznie sprawią, że moje włosy będą rosły szybciej i będą lepiej wyglądać? Odpowiedzi na to pytanie szukałam przez dłuższy czas, aż w końcu postanowiłam zaczerpnąć porady na jednym z internetowych forum, gdzie wypowiadały się osoby, które miały podobne problemy i dzieliły się swoimi poleceniami oraz sposobami na piękniejsze włosy. To za ich namową postanowiłam sięgnąć po polecany produkt, który miał wpłynąć na porost włosów.

Kamiwaza – opinie w sieci?

plyn-kamiwaza-opinieKamiwaza płyn na porost włosów miał doskonałe opinie. To dlatego pomyślałam, że sprawdzi się także w moim przypadku. Już od dłuższego czasu myślałam nad tym, że powinnam w końcu przetestować jakiś profesjonalny produkt, który rozwiąże moje problemy, a kamiwaza płyn na porost włosów miał nie tylko świetny skład, ale obiecywał także spektakularne efekty. To dlatego po przeczytaniu wszystkich wpisów na forum, zdecydowałam, że koniecznie muszę się na niego zdecydować. Płyn wydał mi się dodatkowo bardzo poręczny w użyciu, ponieważ wystarczy rozprowadzić go po skórze głowy po uprzednim umyciu włosów. Taki sposób bardzo mi się podobał, wydawał mi się bardzo wygodny.

Kamiwaza – ulotka – co zawierała?

Oczywiście także ulotka została przeze mnie w pełni przeczytana, ponieważ nigdy nie decyduje się na użytkowanie danego produktu, jeśli wcześniej nie zapoznam się z jego składem, działaniem niepożądanym, czy też ostrzeżeniami. Po przeczytaniu byłam już w pełni spokojna i stwierdziłam, że tym samym jestem w pełni gotowa, aby rozpocząć wyczekiwane testy. Pierwsze użycie nastąpiło niemalże od razu po zakupie! Taka byłam podekscytowana i zdawałam sobie sprawę, że im szybciej go użyję, tym szybciej zacznę dostrzegać pierwsze efekty.

Opinie o Kamiwaza były dobre, ale efekty… cóż

U forumowiczów nastąpiły one dość szybko, a więc i ja nie dawałam sobie bardzo dużo czasu. Liczyłam, że po kilku płukankach zobaczę młode włoski, a i pozostałe nabiorą więcej witalności i będą się lepiej układać. Niestety w moim przypadku to tak nie wyglądało, mimo iż dałam sobie naprawdę dużo czasu i, nawet gdy po wielu tygodniach nie dostrzegłam spodziewanych efektów, używałam płukanki dalej, licząc, że jednak coś się odmieni. Niestety nic z tego. Efekty cały czas pozostawały marne. Mało tego, w ogóle nie zauważyłam, żeby na mojej głowie pojawiały się jakiekolwiek nowe włosy! Niestety produkt ten nie rozwiązał mojego problemu i raczej nie będę już z niego korzystać w przyszłości.

Nie polecam płynu Kamiwaza na porost włosów

Oczywiście tym samym nie chce całkowicie go negować. Na pewno sprawdzi się u wielu osób, ponieważ zadowolenie na forum było naprawdę duże. Na następny raz pójdę jednak bezpośrednio do lekarza. Zrobię wymagane badania i będę wiedzieć, co jest przyczyną mojego problemu. Dzięki temu będę miała ułatwiony dobór specyfiku i tym samym mój problem na pewno zostanie rozwiązany tak, jak sobie tego życzę. Myślę, że będzie to o wiele lepsze rozwiązanie i o wiele szybsze.