Pianka poprawiająca gęstość włosów ReGenesis – opinie niezadowolonej klientki

Kompleksy związane z moimi włosami miałam praktycznie od zawsze. Były łamliwe, słabe, wypadały garściami. Ciężko mi było ułożyć z nich jakąkolwiek fryzurę, o zapuszczeniu włosów nawet nie wspominając. Wszystko to przekładało się na bardzo niską samoocenę. Zbliżał się mój ślub, więc postanowiłam wreszcie coś z tym zrobić. Nie mogłam na własnym ślubie czuć się źle we własnej skórze.

Pianka poprawiająca gęstość włosów ReGenesis – opinie o składzie były obiecujące

Po wypytaniu koleżanek o skuteczne produkty oraz przeczytaniu wielu forów internetowych, postanowiłam wypróbować ReGenesis pianka poprawiająca gęstość włosów. Producenci pianki informują na swojej stronie, że jest to stymulacja wzrostu włosów, która ma działanie zwiększające ich objętość oraz poprawiające ogólny wygląd. Produkt który ma charakteryzować się łatwością użycia i szybkością wchłaniania. Skład produktu moim zdaniem był obiecujący: peptydy, ekstrakty roślinne oraz substancje odżywcze zapowiadały skuteczność kuracji. Na plus dla mnie było także opakowanie oraz konsystencja produktu.

Pianka ReGenesis była wygodna ale efekty się nie pojawiły

Jako że ciągle jestem w biegu, mam mało czasu na pielęgnację włosów i problem ten miała rozwiązać pianka. Opinie użytkowników były pochlebne więc nie pozostało m nic, tylko wypróbować produkt. Niestety, pomimo stosowania produktu w taki sposób, w jaki wskazywała ulotka, bardzo się zawiodłam. Nie zauważyłam nawet minimalnej poprawy w objętości moich włosów, a to na tym zależało mi najbardziej. Efekty otrzymane po prawie trzymiesięcznej kuracji są bardzo marne. Dodam, iż cały czas stosowałam ReGenesis na włosy stosunkowo krótkie, a w kilku miejscach przeczytałam, że to własnie do takiego typu włosów produkt jest przeznaczony. Plusem jest to, że nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. U niektórych forumowiczów pojawił się problem ze swędzeniem skóry głowy, ale na szczęście nie u mnie. Pomimo to, jestem bardzo zawiedziona ilością wydanych na kurację pieniędzy i braku jakichkolwiek efektów. Ze swojej strony niestety nie mogę polecić tego produktu. 

Vital Hair uratował mój ślub…

Dzień mojego ślubu zbliżał się nieubłaganie, a kompleksy się powiększały. Moje przygnębienie zauważyła koleżanka z pracy. Po rozmowie poleciła mi produkt VitalHair. Stosowała go w okresie karmienia piersią, kiedy jej włosy był w opłakanym stanie. Patrząc na nią,bardzo podobała mi się objętość i grubość jej włosów. Dodam, że były one naprawdę imponującej długość. Ponieważ nie miałam nic do stracenia, postanowiłam wypróbować VitalHair. Jest to produkt, który ma na celu poprawę kondycji włosa, wzmocnienie go i poprawę jego wyglądu. Już na stronie tabletek producenci zaznaczają, że w skutecznej kuracji ważna jest także odpowiednia dieta, co uważam za bardzo cenną radę. Produkt skomponowany został ze składników w idealnie dobranych kompozycjach, dzięki czemu produkt ten jest naprawdę skuteczny. VitalHair to tabletki które pomogły mi nie tylko znacznie poprawić wygląd moich włosów, ale także poprawił moją samoocenę oraz samopoczucie. Dzięki regularnemu stosowaniu poprawiłam nie tylko samą objętość włosa, ale także ich ogólny stan i wygląd. Dla mnie VitalHair okazał się produktem idealnym.