Jak straciłem pieniądze – Hairvity opinie po stosowaniu

Wielu mężczyzn po czterdziestce zaczyna cierpieć z powodu łysienia i utraty włosów. Nie ukrywam, że byłem jednym z nich. Z dnia na dzień zacząłem wyglądać bardzo niekorzystnie i niezdrowo. Tylko przez utratę włosów przybyło mi lat, z czym nie czułem się dobrze. Moje samopoczucie spadło. Postanowiłem jednak, że nie będę czekał biernie na wyłysienie, a spróbuję temu zaradzić. Nie było łatwo, ale w końcu trafiłem na środek, który bardzo mi pomógł. Ale po kolei.

Na początku nie zaangażowałem się zbytnio w dobór preparatu i losowo wybrałem Hairvity. Skusiły mnie dobre opinie, skład wydawał mi się bogaty… Cena wprawdzie była dość wysoka, ale i to uznałem za dobry omen. Niestety, na dużych nadziejach się skończyło. Po dwóch tygodniach od zażycia pierwszej kapsułki nie zobaczyłem praktycznie żadnej różnicy. Tak jak wcześniej, włosy rosły dość przeciętnie i nie wyrastały żadne nowe, mocniejsze. Uznałem jednak, że okres czasu jest zbyt krótki. W końcu producent mówi, że poprawa może nastąpić nawet po 90 dniach! Byłem naiwny sądząc, że warto doczekać do końca trzeciego miesiąca. Tylko niepotrzebnie wydałem duże pieniądze i straciłem cenny czas. Hairvity niestety w żaden widoczny sposób mi nie pomógł.

Hairvity opinie

Próbowałem kolejnych cudów promowanych w Internecie. Brałem Revenal, Kerabione i Gelacet. Efekt taki, że szkoda słów: łysina dalej postępowała i nic nie zapowiadało, by miała się zatrzymać. Wyglądałem coraz niekorzystniej i czułem się z tym fatalnie. Dałem sobie jednak ostatnią szansę i wygrzebałem w Internecie kolejny środek. Wyczytałem o nim na jednej ze stron tematycznych i spotkałem się z ciepłym przyjęciem. Oczywiście byłem niezbyt pozytywnie nastawiony, bo ileż można szukać… I co? Przeżyłem szok, gdy zobaczyłem na własne oczy pierwsze efekty.

Tym świetnym środkiem było Vital Hair. Jego skutki zobaczyłem dość szybko. Po dwóch – trzech tygodniach włosy zaczęły jakby wyglądać zdrowiej i młodziej. Nabrały lepszego koloru i były mocniejsze. Pomyślałem wtedy, że to ciekawa odmiana. Nawet, jeśli zostanie mi ich niewielka ilość, to przynajmniej będą zdrowsze. Z kolejnymi dniami było coraz lepiej. Po ponad miesiącu miałem wrażenie, że włosy jakby mi już nie wypadają, są mocniejsze i lepszej jakości. Prawdziwy przełom nastąpił w połowie drugiego miesiąca kuracji: pojawiły się nowe włoski w miejscach, w których byłem już niemal łysy! Sam nie mogłem w to uwierzyć, ale tak właśnie było. Vital Hair okazał się środkiem skutecznym i błyskawicznie działającym!

Vitalhair opinie

Dzięki Vital Hair znowu mogę cieszyć się sobą. Czuć się pewnie, atrakcyjnie i młodziej. Po kilku miesiącach terapii mam mocne włosy, zupełnie jak w okolicach trzydziestki. Miałem ogromny kompleks z powodu łysiny i czułem się przez to bardzo staro. Szkoda tylko, że czekałem tak długo: Vital Hair jest preparatem naprawdę rewelacyjnym. Jeśli ktoś z Was ma podobne problemy do moich, dajcie spokój innym środkom. Przetestowałem ich wiele i naprawdę nic mi nie pomogły. Sięgnijcie po coś sprawdzonego i skutecznego. Skoro mnie, facetowi po czterdziestce, Vital Hair pomógł tak doskonale, Wam również pomoże.

8 Responses to Jak straciłem pieniądze – Hairvity opinie po stosowaniu

 1. calineczka pisze:

  Dałam się skusić na Hairvity w jednym z salonów fryzjerskich. Żałuje tego strasznie, bo jedno opakowanie wcale tanie nie było. Jak się potem okazało, efekty spektakularne także się nie pojawiły. Zauważyłam trochę więcej tzw. “baby hair” co było całkiem w porządku, ale włosy wypadały nadal.

  • Lukka pisze:

   Podpinam się pod komentarz.
   Widać, że bardzo dużo swojego czasu zainwestowali w akcje promocyjną, bo też dorwałam go u fryzjera. Ale szału nie było!

 2. Johnny pisze:

  Hej, jestem po trzech miesiącach kuracji Hairvity i powiem szczerze, że włosy na pewno są nieco bardziej błyszczące i wydają się przez to zdrowsze. Z minusów mogę wymienić, że środek nie zahamował wypadania włosów. Nadal sypią się z mojej głowy… może minimalnie mniej.
  Nie wrócę do tego środka.

 3. Julka pisze:

  Vital Hair? Nie słyszałam o nim nigdy. Czy to jakaś nowość na rynku suplementów? Nie reklamują go w telewizji.

  • Tonny pisze:

   Też go nie widziałam w telewizji, ale w tym wypadku to chyba zaleta. Już dawno stwierdziłam, że to co w tv reklamują nijak ma się do rzeczywistości. 😛

   • Beata1989 pisze:

    Ostatnio zamówiłam sobie i swojej siostrze Vital Hair i powiem Ci, że jak na razie jestem zadowolona. Zobaczymy, co czas pokaże. ^^

 4. Kaśka9 pisze:

  Beata1989 – skąd go zamawiałaś? Czy w aptece go kupiłaś?

 5. Martyna pisze:

  ile placipas za i opakowanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć × = 36