Odżywka przeciw wypadaniu włosów Dr. Konopka’s – opinie o nieskutecznym preparacie

odzywka-dr-konopkas-opinieOd dłuższego czasu (to będzie już około trzy miesiące) zmagam się z problemami dotyczącymi włosów. Najpierw występowały uciążliwości dotyczące przetłuszczania się włosów, potem pojawił się też łupież, a od około miesiąca zauważyłam także zintensyfikowane ich wypadanie. Najgorzej sytuacja wygląda podczas kąpieli i mycia głowy lub rozczesywania włosów, a także podczas zabiegów, np. używania lokówki czy prostownicy. Dobija mnie to kompletnie, ponieważ nic mi nie pomaga. Chcąc raz na zawsze rozprawić się z tak silnie wypadającymi włosami, zaczęłam się rozglądać za jakimś skutecznym kosmetykiem, nie patrząc już nawet na wysokość ceny. Moją uwagę zwróciła Dr. Konopka’s odżywka przeciw wypadaniu włosów. Dałam się uwieść reklamie tego preparatu, czego potem bardzo żałowałam.

Dr. Konopka’s – opinie o odżywce do włosów

Mimo tego, że odżywka zapowiadała się fajnie, naprawdę szybko się rozczarowałam, ponieważ okazało się, że tylko niepotrzebnie zainwestowałam ciężko zarobioną kasę. Jak to było? Już opisuję. Podczas zakupów można było przyznać, że ulotka tego kosmetyku przeciw wypadaniu włosów zachęca swoją prostotą i daje pewność, że inwestujemy w rzetelną i sprawdzoną pielęgnację naszej głowy. Skład preparatu, który opisywała ulotka, wydawał mi się względnie pozytywny w porównaniu do wielu produktów występujących obecnie na rynku, których do tej pory wypróbowałam już dziesiątki. W związku z powyższym nie miałam zatem wątpliwości, że środek ten będzie efektywny. Niestety po jego stosowaniu przez ponad miesiąc zgodnie z zaleceniami podanymi na ulotce, nie było zauważalnych, pozytywnych rezultatów. Brak poprawy kondycji skóry głowy oraz włosów, przy jednocześnie powiększającymi się dolegliwościami dotyczącymi ich wypadania.

Dr. Konopka’s – efekty się nie pojawiły

Używanie danego produktu nie wpłynęło pozytywnie na problem, z którym się męczyłam od tak dawna – ciągle na pierwszy rzut oka było widać wiele moich włosów na wannie, umywalce i dosłownie wszędzie, gdzie tylko się ruszyłam. Myślę, że warto też zaznaczyć jeszcze jedną rzecz. Mianowicie, w trakcie opisywanej kuracji, która łącznie wyniosła miesięczny okres, odczuwałam nasilające się swędzenie skóry głowy. Było to irytujące i drażniące. Wydaje mi się, że mogłabym to przeżyć i jakoś specjalnie się tym nie przejmować, jeżeli używanie tej odżywki przeciw wypadaniu włosów przynosiłoby chociaż minimalnie widoczne efekty, jednak w momencie gdy preparat praktycznie wcale nie rozwiązywał mojego kłopotu, nie było to do zaakceptowania. Nie mogłam dłużej kontynuować tej kuracji, bo była to istna męczarnia dla moich włosów i skóry głowy.

Nie polecam odżywki Dr. Konopka’s

Po opisanych wyżej doświadczeniach mam świadomość, że inwestowanie w niesprawdzone kosmetyki nie ma sensu i nie jest warte nasze zachodu. Szkoda naszego czasu, nerwów i chwil rozczarowań. Zamiast ufać bezmyślnie reklamom różnego rodzaju preparatów i kosmetyków, zaufajmy innym ludziom, którzy mają podobne problemy i znaleźli sposób na ich rozwiązanie. Popytajmy o ich opinie, zdania, indywidualne historie. To co jest znane, nie za każdym razem sprawdza się jako dające realne efekty.