Odżywka przeciw wypadaniu włosów Dermaheal – opinie są czasami mylące

Problem z włosami miałam od zawsze. Były one suche, łamliwe i przede wszystkim wypadały garściami. Stosowałam różne produkty, które pomagały w niewielkim stopniu, ale kilka miesięcy temu mój problem stał się o tyle poważny, że wszelkie stosowane dotychczas preparaty przestały działać.

Odżywka przeciw wypadaniu włosów Dermaheal – opinie w reklamach przekonały mnie do zakupu

odzywka-dermaheal-opiniePonieważ obawiałam się, że całkowicie stracę włosy, postanowiłam poszukać skutecznych środków. Dermaheal odżywka przeciw wypadaniu włosów, była produktem który wielokrotnie był reklamowany, co zachęciło mnie do sięgnięcia po ten preparat. Co więcej, odżywka była zachwalana na wielu stronach internetowych dotyczących zdrowej pielęgnacji włosów. Jeszcze jedną rzeczą, która sprawiła że sięgnęłam po ten produkt, była jej formuła. Mimo wszystko nie chciałam korzystać z rozwiązań farmakologicznych.

Dermaheal – skład? Brzmiał super!

Skład produktu okazał się dla mnie zadowalający: peptydy biomimetryczne oraz składniki poprawiające kondycję cebulek, zachęcały do wypróbowania kuracji. Producenci na swojej stronie zapewniali, że obecne w produkcie peptydy pobudzą komórki macierzyste, co będzie skutkowało intensywnym porostem włosów. Był to efekt, jaki chciałam osiągnąć. Ponadto obecność w produkcie witamin, ekstraktów roślinnych oraz aminokwasów, była obiecująca.  Ulotka zalecała aby po umyciu głowy wmasować w nią preparat i pozostawić na około 3 minuty. Za każdym myciem głowy postępowałam w ten sposób. Efekty stosowania odżywki miały dotyczyć poprawy kondycji włosów, zwiększenia ich objętości, poprawy stanu skóry głowy.

Dermaheal – brak efektów

Producenci informowali w reklamach, że jest to jedna z niewielu odżywek, której działanie skupia się zarówno na włosach, jak i na skórze głowy. Niestety, po prawie czterech miesiącach stosowania odżywki muszę z przykrością stwierdzić, że nie przyniosła żadnych rezultatów. Nie zauważyłam praktycznie żadnej poprawy w kondycji i wyglądzie moich włosów oraz skórze głowy. Co więcej, zauważyłam, że po codziennym stosowaniu odżywki, swędzi mnie skóra głowy. Dolegliwości odczuwalne były za każdym razem około 30 minut po kąpieli. Jestem przekonana, że spowodowane były stosowaniem odżywki, gdyż teraz po zaprzestaniu kuracji, skóra głowy mnie nie swędzi. Wobec Dermaheal odżywka przeciw wypadaniu włosów miałam bardzo duże oczekiwania, spowodowane także zapewnieniami i obietnicami producentów, jednakże bardzo zawiodłam się na produkcie. Straciłam czas i pieniądze, które mogłabym wykorzystać na skuteczną walkę z moim problemem.

Dermaheal – opinie w reklamach to nie wszystko, to nie działa!

Po moim doświadczeniach z produktem Dermaheal, mogę śmiało stwierdzić, że reklama , promowanie produktu oraz zapewnienia producentów nie idą w parze z prawdą. Opinie osób stosujących produkt powinny stanowić podstawę wyboru. Gdybym kilka miesięcy wcześniej zapytała o opinie osoby zmagające się z problemem wypadających włosów, z pewnością podjęłabym inną decyzję. Być może teraz cieszyłabym się ładnymi włosami. Doświadczenie innych osób jest ważnym czynnikiem, na który dobrze jest zwrócić uwagę. Wszechobecność produktów (na przykład produktu Dermaheal odżywka przeciw wypadaniu włosów), nie ma nic wspólnego z jej skutecznością.