Odżywka poprawiająca gęstość włosów ReGenesis – opinie o moim ostatnim doświadczeniu

Od zawsze lubiłam testować różne kosmetyki: szampony, odżywki, kremy o różnym działaniu itd. Czasem nie kierowałam się niczym: po prostu kupowałam nowość lub coś, co mnie zainteresowało, będąc na rynku już od jakiegoś czasu. Na tej podstawie stworzyłam sobie pewną grupę kosmetyków, którą polecałam rodzinie i znajomym, a inne odradzałam lub opisywałam swoje zastrzeżenia.

Odżywka poprawiająca gęstość włosów ReGenesis – opinie znalazłam tylko w internecie

odzywka-regenesis-opinieJednak po kolejnej zimie znowu przerzedziły mi się włosy. Sporo wypadło. Noszenie czapki, klika infekcji i być może zaniedbana wszechstronna dieta zrobiły swoje. Postanowiłam więc przy okazji wypróbować coś nowego, co zagęści włosy. Czytałam opinie wielu takich produktów i na tej podstawie zakupiłam ReGenesis odżywka poprawiająca gęstość włosów. Co prawda, chwilę się zastanawiałam w związku z ceną. Nikt z moich znajomych takiej odżywki nie stosował, nie miałam więc opinii z pierwszej ręki, a tylko te znalezione w Internecie i to często dosyć krótkie – wiele składało się tylko z oceny typu 5/5…

Odżywka ReGenesis – ulotka informowała głównie o działaniu i składzie

Ulotka zapewniała o leczniczym charakterze tej odżywki – miała ona pozytywnie wpływać i na włosy i na skórę głowy. dodatkowo dowiedziałam się, że w skład odzywki wchodzi kilka substancji działających na włosy w różnorodny sposób, w tym – co dla mnie ważne – biotyna.

Postępy w kuracji? Brak, bo ReGenesis efekty miał słabe

Rozpoczęłam więc kurację, stosując się do zaleceń sposobu stosowania zawartych w ulotce. Minął jednak miesiąc i nie widziałam jakiejś specjalnej poprawy. Trochę mnie to zaniepokoiło. Zmieniłam w międzyczasie dietę na bardziej wartościową, więc uważam, że pierwsze efekty stosowania nowej odzywki powinny być u mnie widoczne dość szybko. Zwłaszcza, że do tej pory, kiedy stosowałam sprawdzony produkt, to faktycznie,przynosił on pożądany skutek w ciągu 4-8 tygodni.
Jeszcze raz przeczytałam ulotkę, by upewnić się, że robię wszystko wg wskazań producenta i okazało się, że lepiej dostosować się do nich już nie można było.

To nie moja wina

Dzięki aktualnym badaniom lekarskim wiedziałam, że nie zapadłam w międzyczasie na żadną chorobę aż tak osłabiająca włosy, by nie reagowały one na dobrej jakości odżywkę.

Lepiej czytać bardziej rozbudowane opinie

Po zużyciu pierwszego opakowania postanowiłam nie ryzykować kolejnego wydatku. Powróciłam do mojej poprzedniej odżywki na zagęszczenie włosów i tu efekty były widoczne już po miesiącu – tak jak poprzednimi razami.
Na podstawie tego doświadczenia doszłam do pewnych wniosków: sporo dobrych opinii i wysoka cena wcale nie stoją na straży pewności, że stosowanie danego produktu odniesie pozytywne skutki. Przetestowałam już w życiu wystarczającą ilość tylu różnych kosmetyków, że wiem, kiedy powinny być u mnie widoczne pierwsze pozytywne efekty stosowania danego produktu.
Moje włosy cierpią podczas każdej izmy, ale przedtem szybko stawiałam je na nogi sprawdzonym produktem.
Teraz wiem jedno: kolejnym razem poszukam raczej produktu, pod opiniami którego znajdę bardziej konkretne opinie, a nie po prostu “daję 5/5, bo jest super”, “pomogło”, “polecam” itd. Ja sama nigdy nie wystawiam tak lakonicznych opinii, bo uważam, że osoby je czytające mają prawo mieć pełen obraz każdej kuracji.

ReGenesis – opinie w sieci to nie wszystko

To, że dany produkt bywa zachwalany jako bardzo popularny w takich a takich  kręgach też właściwie nie mówi nic o jego efektywności. I ostatnia rzecz: drogie nie oznacza często najlepszej opcji, dobrej dla każdego.