I co? I nic! Cynek sr – opinie po całym opakowaniu

Posiadam bardzo słabe i suche włosy. Zwłaszcza teraz w okresie zimowym są osłabione i wypadają. Prowadzę też szybki tryb życia, nie mam czasu zjeść, nie dostarczam do organizmu witamin a to wpłynęło na moje włosy. Kilka miesięcy temu zauważyłam że znacząco się przerzedziły i zaczęły wypadać. Na początku nie był to jakiś wielki problem ale później znajdowałam włosy dosłownie wszędzie. Wtedy postanowiłam coś z tym zrobić. Aptekarka poleciła mi kapsułki cynek sr bo zawierają dużą dawkę cynku i witaminy a a to dobrze wpływa na włosy. Aptekarka powiedziała też że poprawi się kondycja mojej skóry i paznokci.

Postanowiłam wypróbować te kapsułki.

Po jakichś dwóch tygodniach zauważyłam, że włosy wypadają może trochę mniej i wzmocniły się paznokcie. Jednak na tym się skończyło. Im dłużej brałam tabletki cynek sr tym bardziej nic się nie działo. Nie wiem dlaczego nie podziałały na mnie w takim stopniu aby zahamować wypadanie włosów. Może potrzebowałam mocniejszej pomocy. Poszukiwałam więc jakiegoś mocniejszego preparatu bo cynek sr prawie w ogóle nie zadziałał. Czytałam fora oraz blogi, ale nie znalazłam żadnego dobrego środka o którym byłoby wiadomo że ma silne działanie. Byłam więc zmuszona do łykania cynek sr by przynajmniej wykorzystać do końca to opakowanie, które kupiłam.

cynek sr opinie

Pogodziłam się już z faktem, że nie ma dosyć mocnego preparatu który pomoże mi na mój problem, aż pewnego razu odwiedziła mnie teściowa, która mieszka dosyć daleko i z którą nie mam częstego kontaktu. Zawsze miała rzadkie i słabe włosy, ale tym razem przyjechała z pięknymi i gęstymi włosami. To od razu przykuło moją uwagę i spytałam się co takiego zrobiła że ma takie piękne i gęste włosy. Wtedy pokazała mi opakowanie po tabletkach Vital Hair. Powiedziała że to jej złoty środek na włosy i że mogę też spróbować. Normalnie nie uwierzyłabym na słowo że tabletki mogą tak świetnie podziałać, ale miałam przed sobą dowód ich dobrego działania. Zamówiłam więc kapsułki Vital Hair. Do końca życia będę dziękować mojej teściowej bo już po kilku tabletkach zauważyłam, że zmniejszyło się wypadanie włosów. Żaden szampon czy inne tabletki nigdy nie podziałały tak szybko jak tabletki Vital Hair.

Vitalhair opinie

Po trzech tygodniach stosowania moje włosy nabrały blasku i witalności, szybko mogłam z nich ułożyć świetną fryzurę bo były bardzo podatne na układanie. Najlepsze jest to, że po ponad miesiącu zauważyłam malutkie włoski rosnące od głowy. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. Kapsułki Vital Hair naprawdę pomogły na mój problem z wypadaniem włosów, moje włosy stały się mocniejsze i zdrowsze i to bez żadnego żmudnego nakładania odżywek i masek. Na dodatek rosną mi nowe włosy. Nie spodziewałam się że aż tak bardzo wzmocnią się moje włosy. W prosty i szybki sposób moje włosy stały się gęste i mocne. Dlatego nie warto kupować tony różnych masek, szamponów i odżywek, bo to tylko strata pieniędzy i czasu. Zainwestujcie tak jak ja w dobre kapsułki a najlepiej w kapsułki Vital Hair bo faktycznie działają. Po raz pierwszy w życiu mam gęste i zdrowe włosy. Polecam!