Natura Siberica – opinie niezadowolonej młodej mamy

Natura Siberica min

Większość młodych mam boryka się z problemem wypadających włosów. Niestety ten problem dotyczył także mnie. Po porodzie kondycja moich włosów drastycznie się pogorszyła. Włosy wychodziły mi garściami. Mój mąż śmiał się ze mnie, że jak tak dalej pójdzie, to pozostanie mi tylko zakup peruki. Jego podejście mnie dobijało. Poczucie humoru męża wcale do mnie nie trafiało, wręcz doprowadzało mnie do negatywnych emocji. Podstawowa pielęgnacja nic nie dawała, więc postanowiłam zakupić odżywkę, która pomogłaby mi z wypadającymi włosami.

Podjęłam decyzję, aby kupić odżywkę, która jest wyprodukowana z naturalnych składników. W internecie natknęłam się na kosmetyki z firmy Natura Siberica. Ich witryna wyglądała profesjonalnie, oraz opisy produktów sugerowały rewelacyjne efekty. Sprawdziłam również opinię na temat oferowanych przez Natura Siberica produktów.

Natura Siberica opinie

Oceny były raczej pozytywne, jednak nie wszystkie Panie chwaliły ten produkt. Mimo to  postanowiłam zakupić odżywkę przeciwdziałającą wypadaniu włosów. Zgodnie z opisem produktu, zaczęłam go stosować. Po jej stosowaniu pierwsze efekty były widoczne po około tygodniowym stosowaniu. Włosy stały się miększe, ale jak wypadały wcześniej tak było nadal. Po zużyciu całego opakowania problem nadal pozostał. Dlatego nie zdecydowałam się na zakup drugiej odżywki, ponieważ jej stosowanie nie przyniosło pożądanego rezultatu, a wydawanie pieniędzy w błoto nie jest moją domeną.

Wypadające włosy – jak poradzić sobie z tym problemem?

Ponownie zaczęłam szukać informacji w internecie dotyczących wypadania włosów. Znalazłam stronę, na której umieszczone informacje wskazywały, że najlepiej dbać o włosy od środka. Nie karmiłam piersią, więc nie miałam żadnych przeciwskazań do zażywania tabletek. Pokierowałam się tymi wskazówkami i zaczęłam szukać suplementów diety. Znalazłam tabletki Vital Hair. Ten suplement diety miał mi pomóc na  moje wypadające włosy.

Vitalhair

Opis był zachęcający do zakupu, a do tego nie znalazłam negatywnych opinii na ich temat. Po zakupie tych kapsułek, zgodnie z zaleceniami producenta, zaczęłam je brać. Z każdym dniem stosowania zauważałam mniejszą ilość wypadających mi włosów. Po około trzech tygodniach była kolosalna różnica. Niesamowicie duża ilość wypadających włosów zniknęła. Tabletki Vital Hair spisały się wyśmienicie. Nie spodziewałam się tak spektakularnej poprawy kondycji moich włosów.

Nie zdawałam sobie sprawy, że w tak krótkim czasie pozbędę się raz na zawsze mojego wielkiego problemu. Informacje, dotyczące dbania o włosy od wewnątrz, okazały się prawdziwe. Nawet mój mąż zaczął mi podbierać tabletki, ponieważ zaczynają mu się pojawiać zakola łysiny.  U niego też zaczynają się pojawiać pierwsze efekty. Teraz już nie muszę się obawiać o moją fryzurę, ponieważ mogę cieszyć się pięknymi, długimi i co najważniejsze nie przerzedzonymi włosami. Po pierwszej nieudanej próbie z odżywką Natura Siberica miałam wiele obaw, czy znajdę coś skutecznego. Na szczęście zakup kapsułek Vital Hair okazał się najlepszym, jakiego mogłam dokonać. Teraz znów mogę spać spokojnie, a moje włosy wyglądają zjawiskowo.