Merz Spezial – opinie, czyli dlaczego czuję się oszukana

Do tej pory stosowałam ogromną ilość różnego rodzaju odżywek, ampułek, wcierek, szamponów no i oczywiście tabletek. Mam obsesję na punkcie swoich włosów i lubię je pielęgnować. Przed myciem stosuje zawsze jakiś olejek lub wcierkę, w trakcie mycia odżywkę lub maskę a po myciu najczęściej jedwab w płynie. Jednak kiedyś zdałam sobie sprawę że wszystko zaczyna się od skóry głowy i jeżeli ona będzie zdrowa i odżywiona to włosy również będą wyrastać lśniące i mocne i warto skórę głowy odżywić od środka. Długo szukałam preparatu idealnego dla mnie bo bardzo cenię sobie naturalny skład i bezpieczeństwo stosowania.

Opinie o Merz Spezial były tak dobre, że go kupiłam

Na rynku jest tyle różnych tabletek że nie wiadomo co wybrać. Nie chciałam niczego taniego bo wiadomo że działa gorzej niż te droższe preparaty ale też nie chciałam przepłacić. Pani w aptece poleciła mi Merz Spezial. Cena miała być nieduża, więc stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia. Do tego miał dosyć ciekawy skład i z tego co wyczytałam w sieci nie powodował skutków ubocznych więc właśnie wybór padł na te drażetki. Kontynuowałam nakładanie olejków i odżywek i zażywałam tabletki Merz Spezial. Już wyobrażałam sobie że po takiej dawce składników odżywczych od wewnątrz i od zewnątrz moje włosy będą rosły szybciej i będą pięknie wyglądały. Obserwowałam więc odrost ale jakoś minął miesiąc i odrost był taki jak zawsze po miesiącu czyli jakieś 2 cm.

Merz Spezial - opinie

Trochę się zawiodłam bo naprawdę staram się żeby moje włosy dobrze wyglądały. Przykładam do ich kondycji ogromną uwagę i jak coś nie działa tak jak powinno to zaczynam się denerwować. Dałam jeszcze jedną szansę Merz Spezial i kupiłam kolejne opakowanie.

Merz Spezial a skutki uboczne

Poddałam się po dwóch tygodniach i oddałam połowę opakowania mojej mamie. Drażetki nie przyczyniły się w znaczącym stopniu do poprawy kondycji i wzrostu włosów. W zasadzie oprócz tego, że je odżywiły nie zauważyłam szybszego wzrostu. Co do skutków ubocznych, to miałam wrażenie, że po tej kuracji moje włosy się trochę osłabiły. Nie wiem, może to był tylko efekt placebo przez to, że produkt nie zadziałał tak skutecznie jak obiecywał sam producent i opinie o nim. Ale po mojej kuracji miałam takie odczucia, że włosy zaczęły mi zostawać w większej ilości na szczotce i ubraniach. Nawet mój narzeczony zaczął narzekać, że po kąpieli odpływ jest cały w różnych kudłach.

Czy to przez Merz? Nie wiem. Nie będę mówić, że na sto procent.

Nie przestałam jednak szukać czegoś dobrego

Kilka dni później moje koleżanki na grupie na facebooku zaczęły rozmawiać o włosach i padła nazwa Vital Hair. Jedna koleżanka mówiła że po dwóch miesiącach zauważyła bardzo szybki wzrost włosów. Zaciekawiło mnie to i postanowiłam wypróbować tabletki Vital Hair. Wyczytałam o nich również że są bezpieczne, można je stosować bez obaw oraz to ze naprawdę stymulują wzrost włosów.

Z natury jestem bardzo nieufna i stwierdziłam, że w końcu będę musiała spróbować sama.Vitalhair opinie

Jeszcze tego samego dnia postanowiłam poszukać ich strony i tak trafiłam na https://vitalhair.pl/ zniecierpliwiona kupiłam tabletki Vital Hair i kiedy przyjechał kurier, to zaczęło się wielkie testowanie.

Pamiętam jak któregoś dnia po około trzech tygodniach stosowania moja mama popatrzyła na mnie zdziwiona i zapytała się jaki preparat stosuje bo moje włosy bardzo się zagęściły. Jak widać rezultaty były widoczne gołym okiem i moje koleżanka nie myliła się. Kapsułki Vital Hair naprawdę zdziałały cuda i to tak w krótkim czasie. Jako doświadczona włosomaniaczka muszę przyznać, że nie spotkałam się jeszcze z tabletkami które doprowadziły do takich rezultatów. Naprawdę mam doświadczenie w tej dziedzinie i muszę przyznać że to bardzo dobry wynik i tabletki Vital Hair zasługują na uznanie.

Nie szukam już niczego innego bo znalazłam swój KWC jeżeli chodzi o przyspieszenie porostu włosów. Zawsze będę wracał do tych tabletek kiedy będzie taka potrzeba. Dziewczyny jeżeli szukacie czegoś na szybki wzrost włosów to kapsułki Vital Hair są dla was.