Lotion przeciw wypadaniu włosów Seboradin Men – opinie rozgoryczonego klienta

Mój ojciec jest łysy, a jego problem z wypadaniem włosów rozpoczął się już lata temu. Stopniowo utracił je wszystkie. Niestety, chociaż dbałem o siebie – spotkało mnie to samo. Wnioskuję więc, że najprawdopodobniej w mojej rodzinie jest to uwarunkowane genetycznie. Jednak ja postanowiłem walczyć z problemem od razu, z nadzieją, że pojawią się efekty moich starań i włosy przestaną  mi wypadać, albo, że przynajmniej nie będą wypadały w tak szybkim tempie.

Lotion przeciw wypadaniu włosów Seboradin Men – opinie?

lotion-seboradin-men-opinieZacząłem szukać produktów, które mogłyby mi pomóc. Następnie czytałem na ich temat wszystko co znalazłem w Internecie: opinie na ich temat, skład i to jak poszczególne komponenty wpływają na strukturę włosa, a jeśli była dostępna ulotka to również ją analizowałem.
Po kilku dniach żmudnych poszukiwań, znalazłem produkt, którego skład i ogólnie opis bardzo mnie zachęcił do zakupu. Był to Seboradin men lotion przeciw wypadaniu włosów. Na opakowaniu pisało, że produkt zawiera kilka cennych składników, a najważniejsze z nich to:

  • Ekstrakt z chmielu, który ma za zadanie hamować enzym odpowiedzialny za łysienie,
  • Aktywny kompleks 3 składników, o nazwie Procabil – który również powinien zahamować wypadanie
  • włosa, a także przyczynić się do wzmocnienia struktury włosa.

Lotion Seboradin Men – efekty?

Generalnie efekty, które miały wystąpić po maksymalnie 3 miesiącach to większa gęstość włosów, odżywienie i wzmocnienie. Produkt należało używać codziennie – nanieść na wilgotne lub suche włosy i nie spłukiwać. Producent przekonywał, że preparat nie obciąża włosów.
Niestety w moim przypadku było inaczej. Miałem wrażenie tłustych włosów, chociaż nie używałem dużo preparatu. Kiedy wychodziłem z mieszkania, czułem się źle, bo wyglądałem na kogoś, kto o siebie nie dba i chodzi z przetłuszczonymi resztkami włosów…Poza tym nie widziałem poprawy, jeżeli chodzi o zmniejszenie częstotliwości wypadania włosów. Co prawda ulotka wskazywała, że w przypadku braku poprawy należy sięgnąć po kolejne produkty z tej serii, ale czy miałoby to sens, skoro nie byłem zadowolony?

Nie polecam Seboradin Men

Nie kupiłem więc kolejnego preparatu, zbliżonego do Seboradin men lotion przeciw wypadaniu włosów. Postanowiłem wybrać jakąś kurację, która od wewnątrz rozwiąże mój problem. I wybrałem Vital Hair, bo dużo osób go polecało. Na początku podchodziłem trochę nieufnie, ale, kiedy przeczytałem skład – zmieniłem zdanie. Jest on bardzo naturalny i może stanowić uzupełnienie codziennej diety, ponieważ zawiera wiele cennych składników, takich jak chociażby: witamina B6, cynk, krzem, selen, wyciąg z kiełków grochu i wiele innych.

Zmieniłem preparat na Vital Hair – efekty były widoczne!

Efekt stosowania kuracji satysfakcjonuje mnie. Przede wszystkim dlatego, że po 3 tygodniach już zauważyłem różnicę. Poza tym nie musiałem martwić się o to, że moje włosy wyglądają jak przetłuszczone, lecz wręcz przeciwnie, cieszyłem się i chwaliłem, że są w coraz lepszej kondycji: poprawiała się ich struktura (były silniejsze), gęstość oraz ogólny wygląd.
Polecam zatem kurację Vital Hair wszystkim, którzy borykają się z podobnym do mojego problemem, a zdecydowanie odradzam Seboradin men lotion przeciw wypadaniu włosów.