Lotion przeciw wypadaniu włosów Novophane – opinie

Od około roku mam poważny problem z wypadaniem włosów. Zaczęły one wypadać praktycznie z dnia na dzień i to do tego stopnia, że ze szczotki zwieram je garściami. Gdy pojawił się u mnie ten dość krępujący problem, byłam w dużym szoku – zawsze cieszyłam się długimi i grubymi włosami. Niestety przy wypadaniu nie pomogło nawet ich ścięcie. Szukając przyczyny udałam się zrobić badania, ale wyniki wyszły prawidłowo. Nie chciałam już tracić czasu i przede wszystkim moich włosów, więc postanowiłam poszukać produktu, który w jak najkrótszym czasie pozwoli mi je uratować.

Lotion przeciw wypadaniu włosów Novophane – opinie o składzie?

lotion-novophane-opinieJedna z moich koleżanek poleciła mi Novophane lotion przeciw wypadaniu włosów. Po przeczytaniu informacji na temat tego produktu postanowiłam go wypróbować. Producent na swojej stronie zapewniał, ze jest to produkt, który  intensywne odżywienia i wzmocnia włosy. Opinie osób stosujących produkt także były pozytywne. Sam produkt ma postać lotionu, co dodatkowo wzbudziło moją ciekawość co do niego. Skład także był bardzo obiecujący. Producent wymienia między innymi   biotynę, witaminy oraz mieszaninę roślinnych olejków roślinnych. Wszystkie te składniki odpowiednio dobrane mają korzystanie wpływać na kondycję włosów oraz ich wygląd.

Zrezygnowałam z Novophane, efekty uboczne były u mnie bardzo nieprzyjmene

Ulotka informuje o tym, że jedynym przeciwwskazaniem do stosowania Novophane lotion, jest nadwrażliwość na któryś ze składników preparatu. Ogólnie rzecz biorąc, po dość szczegółowej analizie byłam pozytywnie nastawiona i miałam wobec preparatu pewne oczekiwania. Stosowałam go zgodnie z zaleceniami, na włosy suche albo tylko lekko wilgotne. Niestety pomimo prawie pięciu miesięcy regularnego, codziennego stosowania praktycznie w ogóle nie wystąpiły żadne obiecywane efekty. Włosy wypadają mi dalej, są słabe i łamliwe. Nie zauważyłam także żadnego zwiększenia ich objętości. Po mojej porażce postanowiłam także bardziej zagłębić się w historie osób, które używały produktu. Zauważyłam, że opinie były bardzo podzielone. Część osób zauważyła poprawę kondycji włosów, a część pisała jedynie o stracie pieniędzy. Niestety ja musiałam zaliczyć się do tej drugiej grupy.

Vital Hair efekty przyniósł już w ciągu miesiąca

Na szczęście poddanie się nie byłoby w moim stylu. Walka o włosy na tamtym etapie mojego życia byłą bardzo ważna. Na szczęście trafiłam wtedy na koleżankę mojej mamy, która poleciła mi z całego serca Vital Hair. Jest to kobieta w podeszłym wieku, który miała naprawdę poważny problem z wypadaniem włosów. Był on spowodowany nie tylko wiekiem, ale także bardzo poważną chorobą. VitalHair  wreszcie rozwiązał mój problem. Jest to produkt warty każdej wydanej przeze mnie złotówki. Ma genialny skład i polecany jest przez wielu specjalistów. Co najważniejsze – już po dwóch miesiącach regularnego stosowania zauważyłam naprawdę duża poprawę. Wypada mi znacznie mniej włosów, które są w naprawdę dobrej kondycji.  Cieszę się teraz lśniącymi i grubymi włosami. Myślę że zdecyduję się teraz także na zapuszczenie włosów, o czym nie było mowy gdy wypadały garściami. VitalHair mogę polecić z czystym sumieniem każdemu, kto ma poważny problem z wypadaniem włosów. Jestem pewna, że nikt nie będzie zawiedziony.