Koncentrat przeciw wypadaniu włosów Radical Med – opinie kobiety ze zniszczonymi włosami

Słabe, suche, wypadające – tak w skrócie, jeszcze parę miesięcy temu, opisywałam stan moich włosów. Nigdy nie miałam wystarczająco dużo czasu na pielęgnację. Byłam świadoma, że taki, a nie inny wygląd to skutek mojego zaniedbania.

Koncentrat przeciw wypadaniu włosów Radical Med – opinie znalazłam na forach

koncentrat-radical-med-opinieW końcu postanowiłam to zmienić – „wziąć się za siebie”, a włosy były już priorytetem, bo wypadały w zastraszającym tempie. Udałam się do apteki i oglądałam produkty. Znalazłam tam Radical Med, koncentrat przeciw wypadaniu włosów. Spodobał mi się, bo z tego co zaznaczała ulotka, środek najlepiej stosować go 2-3 razy w tygodniu. Pomyślałam, że to idealne rozwiązanie, bo wystarczyło tylko zdjąć zatyczkę i rozpylić preparat na włosy, a później wmasować go w skórę głowy. Dla mnie było to naprawdę istotne, bo jako osoba wiecznie zapracowana i zabiegana, nie musiałam poświęcać dużo czasu, aby uzyskać pożądane efekty.
Dopiero po zakupie produktu zaczęłam czytać opinie na forach. Były różne, więc stwierdziłam, że przekonam się, kiedy sama zacznę go stosować. Miałam jednak cichą nadzieję i wizję, że za miesiąc każdy będzie mnie pytał co robiłam, że moje włosy tak dobrze wyglądają.

Koncentrat Radical Med – skład był w sumie w porządku, ale efekty już nie

Skład produktu utwierdzał mnie w tym przekonaniu: np. trichogen czy ekstrakt ze skrzypu polnego. Stosowałam sumiennie, przez okres 4 tygodni. Włosy trochę mniej wypadały. Można więc powiedzieć, że produkt w pewnym sensie działał. Natomiast nie zauważyłam różnicy w gęstości włosów – niestety w moim przypadku nie zaczęły wyrastać nowe, tak jak zapewniał producent. Nadal były suche i wizualnie nie wyglądały dobrze. Nie byłam więc zadowolona z efektów miesięcznej kuracji. Zrozumiałam dlaczego na forach pojawiały się tak różne opinie. Jednych zapewne zadowalało to, że włosy mniej wypadają, inni oczekiwali, że proces zostanie zahamowany, a stan włosów po prostu lepszy.

Ten preparat nie jest godny polecenia, ale…

Czy polecam Radical Med koncentrat przeciw wypadaniu włosów? Szczerze powiedziawszy – nie. Efekty nie usatysfakcjonowały mnie i przerwałam kurację na rzecz innego produktu – Vital Hair.
Vital Hair to kuracja w formie kapsułek. Poleciła mi ją farmaceutka. Produkt ma kompleksowy, w 100 % naturalny skład. Stosuję go od 2 miesięcy. Przez pierwsze dwa tygodnie nie widziałam w ogóle różnicy w kondycji włosów. Bałam się, że będzie podobnie jak w przypadku koncentratu Radical Med, ale po trzech tygodniach, włosy przestały mi wypadać. W kolejnych tygodniach zauważałam kolejne efekty kuracji. Jednym z nich był zdrowszy wygląd włosów. Po dwóch miesiącach już nie wyglądały na zniszczone i suche.

Kapsułki Vital Hair działają i to widać!

Różnicę widzieli także moi znajomi. Zatem efekt jest naprawdę widoczny, a to zachęca mnie do kontynuowania kuracji i do dbania o siebie, również w innych dziedzinach życia. Kiedy dobrze wyglądam, to moje samopoczucie jest zdecydowanie lepsze, a co za tym idzie mam chęć do działania i co najważniejsze pozytywne nastawienie do wielu spraw.
Jeśli zatem, Drogie Panie i Drodzy Panowie, chcecie coś zmienić w swoim wyglądzie i lepiej się czuć to serdecznie polecam wyżej opisaną kurację, czyli kapsułki o nazwie Vital Hair.