Kapsułki na porost włosów Hairmax – opinie o niedziałającym preparacie

Moje włosy nigdy nie były silne i gęste, ale w tym roku ich kondycja była wyjątkowo kiepska. Często się łamały, przez co nie mogłam ich zapuścić do wymarzonej długości. Poza tym rozpuszczone włosy w moim przypadku wyglądały po prostu nieestetycznie. Myślę, że słaba struktura włosów to efekty mojego młodzieńczego szaleństwa, kiedy to wciąż je farbowałam i mocno stylizowałam.

Kapsułki na porost włosów?

Chciałam w jakiś sposób sobie pomóc i naprawdę w końcu zatroszczyć się o włosy. Na różnych stronach internetowych czytałam opinie osób, które mają podobne problemy co ja. Zazwyczaj spotkałam się ze zdaniem, że szampony i odżywki są mało skuteczne i że lepiej wybrać produkt, który działa od wewnątrz. Ludzie doradzali jaki powinien być skład, jakie informacje powinna zawierać ulotka itd.

Hairmax – opinie mnie przekonały do zakupu

kapsulki-hairmax-opinieZaufałam więc większości i wybrałam Hairmax, kapsułki na porost włosów. Generalnie tabletki zawierają składniki wywierające korzystny wpływ na zdrowie włosów, skóry, paznokci. Kiedy czytałam skład, to zwróciłam uwagę na: biotynę, niacynę, blokery DHT. Wydawało mi się, że kuracja będzie skuteczna. Dodatkowo ulotka zawierała informację, że Hairmax, czyli  kapsułki na porost włosów, zostały opracowane przez światowych specjalistów, a sam produkt pochodzi z USA.
Czas trwania kuracji miał wynosić 30 dni i po tym czasie powinny pojawiać się efekty. Warunek był jeden – należy kapsułki zażywać codziennie, ale nie można przekroczyć 2 dziennie, bo wystąpią skutki uboczne.

Zawiodłem się na produkcie Hairmax – efekty były niewidoczne

Stosowałam tabletki przez cały miesiąc. Jakie są moje wrażenia po kuracji? Przyznam szczerze, że się zawiodłam. Myślałam, że efekty będą bardziej odczuwalne i zauważalne. W moim przypadku nie były. Może wzmocniła się ich struktura, ale efekty na zewnątrz nie były widoczne, a przecież bardzo mi na tym zależało. Na mnie te tabletki nie zadziałały, ale postanowiłam wypróbować jakiś alternatywny produkt.

Znalazłam kurację Vital Hair. Bardzo spodobała mi się możliwość zwrotu pustego opakowania, jeśli kuracja nie będzie skuteczna. W przypadku kapsułek Hairmax nie mogłam tego zrobić, a chętnie bym skorzystała z takiej opcji…

Naturalne znaczy lepsze?

Skład Vital Hair jest w 100 procentach naturalny. Również zawiera biotynę, która pobudza do szybszego wzrostu włosa, ale nie także cynk, krzem, selen, witaminę B6, ekstrakt z kiełków grochu czy też wyciąg z pestek winogron.

Vital Hair dobre efekty dały już w miesiąc

W przypadku Vital Hair, kuracji nie trzeba było przerywać po miesiącu. Ja obecnie zażywam te kapsułki ponad 2 miesiące, bo… działają. Być może ich skład jest bardziej kompleksowy? W każdym bądź razie, efekty są zniewalające. Włosy są gęstsze i wydaje się, że ich kolor stał się bardziej intensywny. Ponadto po raz pierwszy od dłuższego czasu, odnotowałam wzrost włosów.
Jestem bardzo zadowolona i uważam, że kuracja Vital Hair jest zdecydowanie bardziej skuteczna niż Hairmax. Nie tylko ma lepszy skład, ale także bardziej satysfakcjonujące efekty stosowania produktu.
Polecam ją dla wszystkich, nie tylko dla tych którzy chcą, aby ich  zniszczone włosy wreszcie odżyły, a także dla tych, którzy po prostu lubią o siebie dbać.