Jak bez sensu stracić pieniądze? Kerabione – opinie po słabym suplemencie

Chciałam się podzielić moimi doświadczeniami odnośnie wypadania włosów i łysienia. Mam trochę ponad 50 lat i niestety tak to jest, że w pewnym wieku  włosy są bardziej osłabione, łamliwe i wypadają.Ja miałam nadzieję, że mnie ten problem nie spotka. No ale skoro już tak się stało to postanowiłam coś z tym zrobić. Czytałam o suplementach przeciwko wypadaniu włosów i zachęcona opinią innych użytkowników zamówiłam Kerabione.

Zastanawiałam się między takim olejkiem, który należy wcierać w skórę głowy a tabletkami, które mają powodować wzrost włosów. Wybrałam tabletki, bo stwierdziłam, że będzie łatwiej. Stosowałam przez jeden miesiąc i niestety nie zauważyłam żadnych efektów. Zamówiłam jeszcze dwa opakowania, ponieważ z działaniem leków może być różnie i być może potrzebują więcej czasu na to, żeby faktycznie pomóc. Niestety jedynym efektem jaki rzeczywiście uzyskałam to było strata pieniędzy. Przez 3 miesiące stan moich włosów nie poprawił się ani trochę. Szczerze mówiąc nie wiem z jakiego powodu, ponieważ starałam się brać tabletki regularnie. Może zdarzyło mi się zapomnieć z 4/5 razy. Ale nie dajmy się zwariować. Wydaje mi się że to nie miało wpływu na efekt końcowy.

Kerabione opinie

Postanowiłam poszukać czegoś innego. Nie chciałam próbować żadnych tabletek i kapsułek ponieważ trochę już byłam zrażona po tym produkcie od Kerabione. Ale jednak zdecydowałam się na zakup kapsułek od Vital hair. Zachęciła mnie do tego znajoma ponieważ ona miała doświadczenie z różnymi produktami, a to właśnie te tabletki najlepiej pomogły jej w walce z łysieniem. Pomyślałam że skoro to jest już coś sprawdzonego to warto spróbować. Zaczęłam używać i po pierwszych dwóch tygodniach trochę się zdziwiłam, ponieważ zauważyłam że trochę mniej wypadają mi włosy. Po pełnym miesiącu w okolicy skroni było widać już pierwsze małe włoski, które zaczynają rosnąć. Tego efektu nie widziałam jeszcze w miejscu łysienia. Zmiana była widoczna w trzecim miesiącu regularnego brania tabletek. Muszę wam powiedzieć, że tym razem nie zapomniałam ani razu żeby wziąć te tabletki, szczególnie ze względu na to, że już widziałam efekty.

Vitalhair

Co prawda moje włosy jeszcze nie są w idealnym stanie, bo widać, że są bardziej przerzedzone niż we wcześniejszych latach. Ale mam nadzieję, że jak dalej będę stosować te kapsułki to w końcu uda mi się powrócić – jeśli nie do dawnej formy, to chociaż cieszyć się naprawdę lepszymi włosami i lepszą ich kondycją. Polecam bardzo serdecznie każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy z łysieniem i z wypadaniem włosów. Jeśli szukacie produktu na porost włosów to oczywiście możecie inwestować w różne tabletki, które są reklamowane w TV czy gazetach, ale ja ze swojego doświadczenia polecam najbardziej tabletki Vital Hair. Bo dzięki temu ja już czuję się dużo lepiej i mam lepszą samoocenę. Wiecie jak to jest patrzeć w lustro i widzieć, że ma się połowę włosów mniej niż wcześniej. Także jestem teraz bardzo zadowolona z tego co już osiągnęłam i mam nadzieję że jeszcze będzie to zmierzało jeszcze lepszym kierunku