Bandi Tricho-Lotion – opinie po nieskutecznej kuracji

Bandi Tricho-Lotion min

Jak to u kobiet bywa, częste zmiany koloru włosów to normalna rzecz. Takie zmiany dobrze wpływają na samopoczucie kobiet. W moim przypadku było tak samo. W przeciągu 2 miesięcy z platynowego blondu przeszłam na czarny. Jednak w tym kolorze nie czułam się komfortowo, dlatego postanowiłam zmienić kolor z czarnego na orzechowy brąz. Na początku sprawiało mi to przyjemność, jednak do czasu. Po moich szaleństwach kolorystycznych na głowie zaczęły się kłopoty. Włosy zaczęły mi wypadać garściami. Tego się nie spodziewałam, a do tego zaczęłam się bać o moje włosy.

To już nie była błahostka. Przy myciu, rozczesywaniu, a nawet przy układaniu włosów mnóstwo mi ich wypadało. To było bardzo nieprzyjemne. Nie mogło być tak dłużej. Nie było już na co czekać. Musiałam znaleźć sposób na doprowadzenie moich włosów do jak najlepszego stanu. Zaczęłam szukać dobrych kosmetyków do włosów. W tym celu wyszukiwałam informacji w internecie. Postawiłam na kosmetyki od producenta Bandi.

Bandi Tricho-Lotion

Wygląd ich strony internetowej wyglądał bardzo profesjonalnie. Po zapoznaniu się z ich ofertą wybrałam ekstrakt przeciw wypadaniu włosów.  Na początku wydawało mi się, że podjęłam dobrą decyzję wybierając produkt Bandi. Jednak okazało się zupełnie inaczej. Sama aplikacja tego ekstraktu przeciw wypadaniu włosów zajmowała dużo czasu, ale co najgorsze nie było zbyt dużo efektów. Po około tygodniu włosy trochę odżyły, ale włosy wypadały. A samo odżywienie to nie wszystko. Nie tego oczekiwałam po zakupie tego produktu.

Najlepszy suplement diety na wypadające włosy

Ze względu na brak oczekiwanych efektów postanowiłam znaleźć coś innego na moje wypadające włosy. Nie chciałam już w ciemno wybierać produktu, dlatego zasięgnęłam porady mojej koleżanki. Ona również często zmienia kolor włosów, ale kondycja jej włosów jest o niebo lepsza od moich. Koleżanka poradziła mi zakup suplementu diety Vital Hair. Szczerze mówiąc nie myślałam o zakupie kapsułek do łykania, ale w sumie czemu by nie spróbować? Skoro mojej koleżance pomogły, to czemu i mi miałyby nie pomóc? Dlatego też zdecydowałam się na zakup tabletek. Vital Hair to suplement na porost włosów oraz na łysienie. Ich przeznaczenie odpowiadało mojemu problemowi. Gdy tylko zakupiłam te tabletki, zaczęłam je zażywać.

Vitalhair opinie

Pierwsze efekty pojawiły się bardzo szybko, ponieważ po tygodniu stosowania. Ilość wypadających włosów była mała. To było fantastyczne. Byłam szczęśliwa, ponieważ nareszcie przy rozczesywaniu włosów łzy nie cisły mi się do oczu. Nie spodziewałam się tak szybkich efektów.

Po kilku tygodniach stosowania Vital Hair moje włosy odzyskały dawną kondycję, lecz moje zamiłowanie do częstych zmian nie zmieniło się. Dlatego cały czas stosuję te kapsułki z punktu profilaktycznego. Według mnie piękne, zadbane włosy są atutem kobiecości. Bardzo się cieszę, że dzięki tym tabletkom mogę mieć fantastyczne włosy. Moja atrakcyjność w końcu przestała kuleć i czuję się bardzo kobieco. Nie zawsze trzeba sięgać po kosmetyki, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Suplementy diety także bardzo dobrze pomagają przy problemach z włosami.