Ampułki przeciw wypadaniu włosów Seboradin niger – opinie o “specyfiku”

Mój dziadek i ojciec byli łysi.  Problem okazał się być dziedziczny, bo moi starsi bracia również zaczęli stracić włosy. U mężczyzn jakoś wydawało mi się to normalne, ale … nie sądziłam, że również i ja spotkam się z czymś takim!

Szukałyśmy z córką opinie o ampułkach przeciw wypadaniu włosów

ampulki-seboradin-men-opinieWłosy wypadały mi, robiły się coraz rzadsze. Nie tak sobie siebie wyobrażałam w wieku 45 lat! A tu, co zerknęłam do lustra, to coraz bardziej się niepokoiłam. Było ze mną coraz gorzej.
Razem z córką szukałam czegoś co może mi pomóc. Ona czytała opinie na forach i innych stronach. Ja bardziej skupiałam się na tym jaki jest skład, czy jest dostępna ulotka i czy są zdjęcia „przed” i „po”. Najkrócej mówiąc, chciałam mieć pewność, że będą efekty. Liczyłam się z tym, że będę musiała na nie zaczekać nawet kilka miesięcy.

Seboradin niger – kupiłam przez opinie w sieci

Z tego, co wyszukiwałyśmy, najodpowiedniejsze dla mnie wydawało się stosowanie Seboradin niger (ampułki przeciw wypadaniu włosów). Jest to bowiem produkt, który ma  pomóc przy przewlekłym wypadaniu włosów, przerzedzeniach, zakolach. Składniki preparatu brzmiały naturalnie: witaminy z grupy B, ekstrakty z papryki, a także z drzewa cytrusowego.
Produkt kupiłam, ale… nie stosowałam go do końca. Miałam po nim reakcje uczuleniowe. Swędziała mnie skóra głowy i robiła się bardzo czerwona. A to nie dość, że jeszcze gorzej wyglądało, to po prostu było nieprzyjemne. Tym bardziej, że produkt musi być wmasowany w skórę głowy, co w moim przypadku było kojarzone z dyskomfortem.

Seboradin niger w ampułkach okazał się do kitu

Z produktu postanowiłam zrezygnować, bo mi nie pomagał. Seboradin niger ampułki przeciw wypadaniu włosów przekazałam Grzegorzowi – mojemu bratu. On też nie był zachwycony…Nie wiem czy świadczy to o tym, że produkt jest źle skomponowany czy może w mojej rodzinie podobnie reagujemy na dane składniki.
W każdym bądź razie, córka, znalazła kurację Vital Hair. Zamówiłam ją przez Internet. Nic nie traciłam. Producent zapewniał, że jeśli produkt będzie nieskuteczny, to można odesłać opakowanie, a otrzymamy zwrot pieniędzy.

Seboradin niger – skład i efekty kuracji

Skład był naturalny, kompleksowy, a opinie na innych stronach – pozytywne. Dodatkowo czytałam, że badania potwierdziły działanie poszczególnych grup składników, na powstrzymanie procesu łysienia.  Nie miałam nic do stracenia. Zaczęłam stosować kapsułki.
Kapsułki nie wywoływały u mnie żadnych reakcji alergicznych, żadnego dyskomfortu itd. Efekty są niesamowite. Nie da się opisać słowami mojej radości, kiedy zauważyłam, że zaczynają mi wyrastać, a tym samym gęstnieć włosy  (to było w 2 miesiącu stosowania kuracji). Ale to nie był jedyny efekt stosowania kapsułek. Muszę zaznaczyć, że włosy są lśniące, zdrowe i co najważniejsze -silne.
Co ciekawsze, moi bracia, zaskoczeni efektem, widocznym na mojej głowie, sami kupili kapsułki! Z tego co widzę, są zadowoleni.

Nareszcie znalazłam coś, co działa!

Ogromnie się cieszę, że trafiłam na stronę Vital Hair i , że zdecydowałam się na zakup produktu. Gdybym nadal stosowała Seboradin Niger, ampułki przeciw wypadaniu włosów, pewnie nadal czułabym dyskomfort, pieczenie skóry głowy itd. Zdecydowanie więc odradzam zakup ampułek, a polecam Vital Hair, którym jestem zachwycona.