Ampułki przeciw wypadaniu włosów Seboradin Forte – opinie zbulwersowanego

ampulki-seboradin-forte-opinieOd dłuższego czasu wypadają mi włosy. Na początku nie miałem pojęcia dlaczego tak się dzieje. Dopiero kilka miesięcy temu powiązałem ten fakt ze znaczącą zmianą tryby życia – dużo stresu, niewłaściwa dieta, niedosypianie – a efekty tego zaniedbania od razu można było zauważyć.
Chciałem jak najszybciej zlikwidować problem, dodatkowo wybrałem niewłaściwe działania. Zamiast postawić od razu na kompleksową kurację, dokładnie analizując skład danego produktu, sprawdzając czy ulotka jest adekwatna do tego co piszą inne osoby, które już używały preparat, ja poszedłem do apteki i wybrałem właściwie pierwszy z brzegu produkt, a był to Seboradin Forte czyli ampułki przeciw wypadaniu włosów.

Seboradin Forte – opinie nie były najlepsze

Opinie na temat produktu – jak się później zorientowałem – są w moim najbliższym otoczeniu kiepskie. I ja również przekonałem się o tym na własnej skórze. Dosłownie.
Seboradin Forte ampułki przeciw wypadaniu włosów używałem w następujący sposób:

  • Zawartość ampułki nanosiłem na skórę głowy,
  • Wmasowywałem dokładnie preparat – trwało to około 2 minut,
  • Pozostawiałem bez spłukiwania, ponieważ tak zalecał producent.

Efekty uboczne Seboradinu Forte

Głowa bardzo mnie swędziała. Na początku myślałam, że jest to znak, że preparat działa, ale kiedy stało się to już uciążliwe, stwierdziłem, że coś jest nie tak i że powinienem zmienić produkt. Być może skład był za mocny? A znajduje się tam ekstrakt z chmielu, ekstrakt z papryki, wyciąg z drzewa oliwnego.

Seboradin Forte – ulotka?

Dodam, że na początku widziałem jakieś nieznaczne efekty i mimo wyżej wymienionej uciążliwości nadal stosowałem preparat, ponieważ na ulotce pisało, że jeżeli odstawię kurację w ampułkach i nie dokupię dodatkowego produktu z tej serii  to spowoduje to powrót problemu wypadania i przerzedzania się włosów.

Seboradin Forte nie dał żadnego efektu

Jednak efekty były marne, a uczucie swędzenia skóry po nałożeniu preparatu towarzyszyło mi naprawdę długo. Zatem udałem się do dermatolog, alby poleciła mi coś innego, sprawdzonego i indywidualnie dopasowanego do mnie. Specjalistka przepisała mi kurację Vital Hair. Swój wybór tłumaczyła tym, że są to kapsułki do połknięcia, które zwalczają źródło problemu, czyli w moim przypadku nieodpowiednia ilość witamin i składników odżywczych. Vital Hair zawiera bardzo naturalny skład i może być uzupełnieniem codziennej diety. Poza tym podobno produkt jest dobrze rekomendowany przez tych, którzy stosują bądź stosowali kurację.

Na szczęście wysłuchałem opinie dermatolog o Vital Hair

Po upływie 2 miesięcy od momentu rozpoczęcia kuracji mogę obiektywnie ocenić produkt. Przede wszystkim mi pomógł. Po miesiącu wypadanie włosów zostało zahamowane, a obecnie ich kondycja jest coraz lepsza: są silniejsze, gęstsze i bardziej odporne na szkodliwe składniki. Poza tym lepiej się czuję. Faktycznie brakowało mi witamin, bo teraz czuję się lepiej. Produkt zachęcił mnie do dalszego dbania o siebie.

Vital Hair okazał się dobrym preparatem

Gdybym miał porównać te dwa produkty: Seboradin Forte ampułki przeciw wypadaniu włosów z Vital Hair, to nie miałbym żadnych wątpliwości. Vital Hair bardzo mi pomógł w stosunkowo niedługim czasie. I właśnie dlatego polecam go wszystkim, którzy borykają się wciąż z problemem wypadających włosów.