Ampułki przeciw wypadaniu włosów Exagon – opinie oburzonej kobiety

Żadnej kobiecie (mężczyźnie zresztą również) nie życzę, by męczyli się z wypadającymi włosami. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza kiedy mamy dosyć długie włosy. Moje włosy sięgają mi praktycznie do kolan. Zapuszczałam je prawie całe życie i traktuję je poważnie jako mój największy atut. Nigdy nie pozwoliłabym ich sobie ściąć. Wypadanie ich zaczęłam obserwować już jakieś pół roku temu. Przeraziłam się, bo przecież nie chcę ich stracić, nawet jakiejś ich części. Okazało się, że drogerie czy apteki są przepełnione reklamowanymi produktami przeciw wypadaniu włosów. Dostępne były zarówno tabletki, kapsułki do połykania, jak i maski, odżywki czy różnorodne płyny. Ja wybrałam Exagon ampułki przeciw wypadaniu włosów. Wydawało mi się wtedy, że podejmuję odpowiednią decyzję i inwestuję kasę w profesjonalną pielęgnację swoich włosów. Myliłam się, jak nigdy dotąd.

Ampułki przeciw wypadaniu włosów Exagon – cieszyłam się na myśl o końcu moich problemów z włosami

ampulki-exagon-opinie.jpgChociaż skład ampułek wydawał mi się w miarę naturalny i nieprzepełniony zbędnymi składnikami, a ulotka była przejrzysta, nie za bardzo długa, informująca o tym co istotne, preparat ten całkowicie mnie zaskoczył. Pierwszą i najbardziej istotną, jednocześnie katastrofalną kwestią był fakt, że produkt nie wpłynął pozytywnie na rozwiązanie moich dolegliwości. Efekty jego działania były fikcją. Nie wiem, czy naprawdę komuś te ampułki kiedykolwiek pomogły i na ile są one sprawdzone przez innych ludzi oprócz mnie, ale w moim przypadku rezultaty były po prostu zerowe.

Oczywiście nie spodziewałam się cudów i spektakularnie pozytywnych skutków, jednak oczekiwałam, że po regularnym stosowaniu tego środka przez prawie miesiąc cokolwiek zmieni się na lepsze. Tymczasem odczuwałam tylko i wyłącznie zawiedzenie, rozczarowanie oraz ogromne zniechęcenie. Mogę śmiało powiedzieć, że czułam się zwyczajnie oszukana przez producenta tych ampułek. Po co sprzedawać coś, co nie działa? Nie rozumiałam tego, ale wiadomo przecież, co dzisiaj napędza rynek. Drugą szczególnie ważną sprawą, na którą pragnę zwrócić uwagę i przed którą chcę ostrzec innych, są działania niepożądane wywołane przez ten preparat, które mnie dotknęły. Chodzi głównie o łupież, który pojawił się już po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji. Nigdy dotąd nie miałam łupieżu i nie było innych przyczyn jego wystąpienia. Chcę podkreślić, że po odstawieniu ampułek łupież zniknął w ciągu jednego tygodnia.

Nie polecam ampułek Exagon – efekty są niewarte zachodu

Jak widać, nie mogę polecić tego produktu, ponieważ podważyłabym wszystkie swoje doświadczenia z nim związane i miałabym wyrzuty sumienia, że polecam komuś coś, co ma zerowy związek z ograniczeniem wypadania włosów. Moim zdaniem nie ma co patrzeć na popularność preparatów do stosowania na włosy, tylko zapytać ludzi o ich zdania i opinie. Ktoś, kto doświadczył tych samych dolegliwości, będzie rzetelnym doradcą w tym zakresie. Korzystajmy z tego, co inni już przeżyli i wypróbowali, aby nie popełniać podobnych błędów. Dzielę się swoją opinią, aby pomóc reszcie. Nie kupujcie pierwszych, lepszych środków, tylko zapoznajcie się z tym, co ma prawdziwe pozytywne działanie, bo przecież są takie produkty dostępne na rynku, tylko przeważnie mniej znane.