Aktywny żel na porost włosów Biovax Med – opinie o preparacie

Od pewnego czasu mam problem z wypadaniem włosów. Moje włosy były dość przerzedzone i mimo zdrowej diety, po prostu wypadały przy każdym myciu czy czesaniu, w ilościach po prostu ogromnych. Próbowałam już wielu rzeczy, od tabletek, po płyny czy wcierki, ale wszystko pomagało raczej znikomo. Wtedy to znalazłam informacje o nowości na rynku, a mianowicie był to Biovax Med- aktywny żel na porost włosów.

BiovaxMed aktywny żel stymulujący odrastanie włosów

zel-biovaxmed-opinieProdukt na większości portali czy stron poświęconych pielęgnacji włosów, miał dobre opinie, dlatego też zdecydowałam się na jego zakup. Kurację rozpoczęłam wraz z koleżanką. Stosowałam ten żel, około 2-3 miesięcy, jednak nie mogę powiedzieć, że przyniósł u mnie oczekiwany efekt. Ulotka gwarantowała wzmocnienie włosów oraz przyspieszony wzrost, dzięki temu produktowi. Za taką cenę, liczyłam na coś zupełnie przełomowego, co pomogło by mi chociaż o połowę zmniejszyć wypadanie moich włosów, jednak zawiodłam się.

Skład Biovax Med spowodował efekty uboczne – tłuste włosy

Opakowanie było dość nieporęczne, a kiedy stosowałam żel po umyciu włosów, były one oklapnięte i natychmiastowo przetłuszczone. Dlatego też, nie byłam w stanie używać go na co dzień, a ponieważ włosy myję co dwa dni, a dodatkowe stosowanie dzień przed umyciem, jeszcze wzmagało efekt przetłuszczonych włosów. Opracowałam metodę, w której to nakładałam żel na kilka godzin przed myciem, ale prawdopodobnie czas działania był za krótki i dlatego efekty, których się spodziewałam, nie zostały osiągnięte. Liczyłam na to, że produkt nie tylko zahamuje wypadanie, ale pobudzi cebulki do wzrostu, co pozwoli mi zapuścić chociaż kilka cm. Niestety produkt w moim przypadku, totalnie się nie sprawdził. Nie spodobało mi się też, że skład żelu zawiera alkohol, przez co moje włosy były nie tylko oklapnięte i tłuste, ale także lekko przesuszone. Żel Biovax, nie tylko nie pomógł mi w moim problemie, ale wręcz przeciwnie dostarczył innych. Z natury moje włosy są dość suche i nigdy nie miałam problemu ze zbyt przetłuszczaniem się włosów. Po użyciu preparatu, włosy były przyklapnięte, nie nadawały się do wyjścia gdziekolwiek, zmuszona byłam odstawić produkt mimo iż, po dwóch miesiącach stosowania nie zużyłam całej buteleczki.

Musiałam poszukać innego rozwiązania i znalazłam Vital Hair

Wtedy właśnie pomyślałam, że dobrym pomysłem byłoby wypróbowanie tabletek, które w żaden sposób nie pogorszą kondycji moich włosów od zewnątrz ani nie obciążą ich, a jedynie odżywią od wewnątrz. Natknęłam się na artykuł o Vital Hair, czyli produkcie na silne i zdrowe włosy, który posiada naturalny skład. Tabletki okazały się najwygodniejsze, nie musiałam już nic nakładać na moje włosy, wystarczyła jedna kapsułka dziennie. Wykupiłam początkowo tylko miesięczną kurację, ale potem postanowiłam kupić jeszcze dwa opakowania, aby zweryfikować działanie produktu po trzech miesiącach. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, produkt naprawdę zadziałał i moje włosy nie tylko przestały wypadać, ale urosły kilka centymetrów, a także stały się bardziej lśniące i wyraźnie odżywione. Nigdy nie spodziewałam się, że tabletki mogą tak dobrze zadziałać na włosy i wyeliminować problem praktycznie do zera. Teraz już nie mam obaw przed częstym szczotkowaniem czy myciem włosów, ponieważ wypada ich naprawdę tylko sporadyczna, niewielka ilość.