Aktywne ampułki przeciw wypadaniu włosów Biovax Med – opinie o bezużytecznym preparacie

W mojej rodzinie wiele osób ma problem z kondycją włosów: są one rzadkie, łamliwe, matowe. Prewencyjnie postanowiłam zacząć stosować jakiś produkt, który odżywi i przywróci blask moim włosom, a dodatkowo zapobiegnie nadmiernemu wypadaniu. Dodam, że włosy nie wypadały mi garściami, ale często zdarzało się, że łamały się podczas prostowania i zostawały na szczotce po rozczesywaniu.

Aktywne ampułki przeciw wypadaniu włosów – skład

ampulki-biovaxmed-opinieW Internecie znalazłam Biovax Med – aktywne ampułki przeciw wypadaniu włosów. Ich skład jest bardzo długi, ale w głównej mierze to substancje czynne, które powinny przynieść efekty w postaci szybszego wzrostu włosów – ogólnie powinna poprawić się ich kondycja. Przyznam szczerze, że podczas zakupu kierowałam się wyłącznie opisem producenta. Nieistotne dla mnie były opinie innych użytkowników. Nie interesowała mnie też za specjalnie ulotka.

Zdecydowałam się przetestować Biovax Med – skład był interesujący

Spontanicznie zamówiłam więc Biovax Med – aktywne ampułki przeciw wypadaniu włosów. Czy to była dobra decyzja?
Po pierwszych 7 dniach stosowania produktu włosów faktycznie wypadało mniej i zauważyłam nieznaczną poprawę ich gęstości. Efekty były więc widoczne niepokojąco szybko. Dodam, że producent zaleca, aby kuracja zapobiegawcza trwała miesiąc, a kuracja intensywna 3 miesiące. Dlatego, już wtedy powinnam się zorientować, że coś jest nie tak, że działanie produktu jest zbyt mocne. Niemniej jednak ampułek używałam nadal, dopóki nie zostałam wysłana na kurs podnoszący kwalifikacje (z pracy).

Biovax Med – efekty uboczne przerosły moje oczekiwania!

Na kilkudniowy wyjazd zapomniałam zabrać ze sobą Biovax Med, czyli aktywne ampułki przeciw wypadaniu włosów. Po trzech dniach od momentu przerwania kuracji zaczęłam się mocno niepokoić. Włosy zaczęły wypadać mi z podwójną siłą, powiedziałabym: garściami. Nie wiedziałam co się dzieje, byłam przerażona!
To, że wypadają mi włosy zauważyli inni uczestnicy szkolenia. Jedna z koleżanek powiedziała, że też miała styczność z produktem i może śmiało powiedzieć, że nie jest on wart swojej ceny. Podobno często występują efekty uboczne. Znajoma poleciła mi Vital Hair. Nigdy wcześniej nie słyszałam o czymś takim, ale zaufałam jej.

Kupiłam Vital Hair – skład mnie zaciekawił

Kupiłam produkt. Jego skład różni się znacząco od składu ampułek. Przede wszystkim jest w 100% naturalny – ekstrakt z kiełków grochu, wyciąg z pestek winogron, witaminy i minerały. Od kuracji nie oczekiwałam wiele. Moim priorytetem nie były już lśniące, zdrowe włosy, ale po prostu chciałam zniwelować skutki wcześniejszej nieudanej przygody z Biovax Med. Aktywne ampułki przeciw wypadaniu włosów wyrzuciłam do kosza, a zaczęłam stosować kurację Vital Hair.

Vital Hair efekt dał wolniej, lecz na stałe

Efekty były zniewalające. Nie pojawiły się nagle, lecz stopniowo: najpierw zauważyłam, że włosy wypadają mniej, i mniej, aż w końcu, po około 5 tygodniach mogłam śmiało powiedzieć, że ich struktura zdecydowanie się wzmocniła. Kiedy na kilka dni odstawiłam kurację – nic się nie stało.
Obecnie nadal stosuję Vital Hair, bo widzę, jak poprawia się gęstość włosów i jak zdrowo teraz wyglądają.
Mam nadzieję, że moja opinia Wam pomoże dokonać dobrego wyboru do pielęgnacji włosów. Polecam serdecznie.